Samsung Cüzdan nedir? | Android Merkezi


Samsung Cüzdan nedir?

En iyi cevap: Samsung Cüzdan, ehliyet gibi kişisel dijital kimliklerinizi saklamak, kapı veya araba gibi şeylerin dijital anahtarlarını takip etmek, kredi ve banka kartlarınızı güvence altına almak, aşı kaydınızı takip etmek ve kripto para birimine “erişmek ve keşfetmek” için bir uygulamadır. Aynı zamanda Samsung Pay’in bir uzantısıdır ve bu da onu Samsung’un hepsi bir arada finans ve kayıt uygulaması yapar.

her şeyden biraz

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Samsung Pay, uzun süredir Galaxy telefonlarının bir özelliği olmuştur ancak 2022 Galaxy Unpacked etkinliği sırasında Samsung, Samsung Wallet adlı yeni bir fikirden bahsetti.

Mevcut özelliklerin, dijital anahtarlar ve dijital sürücü belgeleri gibi bazı yeni özelliklerin bir karışımıdır; önemli ayrıntılarınız için hepsini bir araya getirin. Samsung Cüzdan ayrıca Samsung Pay aracılığıyla güvenli ödemelere izin verecektir.