Samsung Care+ nedir? | Android Merkezi


Samsung Care+ nedir?

En iyi cevap: Samsung Care+, temelde Samsung’un standart üretici garantisinin ötesine geçen cihazlar için ek garanti korumasıdır. Düşme, kırılma, çatlak ve hasarın yanı sıra hırsızlık ve kayıp gibi şeylere karşı genişletilmiş koruma sunar. Samsung Care+ ayrıca eklenti seçeneğini tercih eden yeni Samsung cihaz sahipleri için 7/24 destek sağlar.

Hangi cihazlar Samsung Care+ içerebilir ve neleri kapsar?

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Galaxy S22'deki Galeri uygulamasındaki bir görüntüden metin seçme

(İmaj kredisi: Derrek Lee / Android Central)

Samsung Care+, ağırlıklı olarak Samsung akıllı telefonlar ve tabletler için mevcuttur. Bilgisayarların yanı sıra Samsung Galaxy akıllı saatler ve gerçek kablosuz kulaklıklar için de koruma seçenekleri vardır. Continental Casualty Company tarafından sigortalanan ve Asurion Protection Services, LLC tarafından yönetilen sigorta ve hizmet sözleşmelerinin bir kombinasyonu olarak tanımlanır.

Kapsam, cihazın satın alınmasıyla birlikte gelen üretici garantisinin ötesinde belirli bir süreyi içerir. Servisler, kırık ekranlar gibi şeylerin, bazı durumlarda 700’den fazla yetkili onarım noktasından biri aracılığıyla aynı gün içinde onarılmasını içerir. Düzeltilmesi daha uzun sürecek sorunlar veya çalışmayan bir ürün için değişim gerekiyorsa, genellikle ertesi gün hemen yenisini alabilirsiniz.