Samsung akıllı telefonlar, Smart TV’ler, Jabra kulaklıklar ve daha fazlası


Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra Uzun


Kaynak: Pocketnow

Günümüzün en iyi fırsatları, üst düzey modellerde 200 $’a varan tasarruf sağlayan Samsung Galaxy S22 serisinden başlayarak harika ürünleri içeriyor. Başka bir deyişle, 8 GB RAM, 128 GB depolama alanı ve en yeni Qualcomm Snapdragon işlemciye sahip giriş seviyesi varyantında yeni bir Samsung Galaxy S22 Ultra’yı 1.000 $ gibi düşük bir fiyata satın alabilirsiniz. Bununla birlikte, kaputun altında 12GB RAM ile gelen 256 ve 512GB depolama seçenekleriyle daha fazla RAM elde edeceksiniz. Bununla birlikte, yalnızca 512GB modeli 200 $ indirim alır ve bu da onu 1.200 $ ‘dan kapmak için bırakır.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla seçenek arıyorsanız, 200 $ indirim alan 128 GB depolama ve 8 GB RAM ile Samsung Galaxy S22 Plus’a göz atabilirsiniz, bu da bir tanesini 800 $ karşılığında eve götürebileceğiniz anlamına gelir. Ya da temel modeli 100$ tasarrufla alın, bu da 128GB modeli 700$’a satarken, 256GB varyantı 750$’a sizin olabilir.

Ve bu hala bütçeniz için çok fazlaysa, 100 $ indirim kazandıktan sonra Samsung Galaxy A53 5G’yi 350 $ karşılığında da düşünebilirsiniz. Bu model 6,5 inç FHD ekran, 128 GB depolama alanı, 6 GB RAM ve Exynos 1280 işlemci ile birlikte gelir.

Samsung Galaxy S22 Ultra Renkli Grafit

Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra, piyasadaki en iyi Android cihazlardan biridir. Birinci sınıf özelliklere, tonlarca güce, olağanüstü bir kameraya, ekran kalemi desteğine ve diğer harika özelliklere sahiptir.

Samsung The Frame Quantum HDR Smart TV

samsung çerçeve

Şu anda 55 İnç Sınıfı QLED 8K LS03B Serisi The Frame Quantum HDR Smart TV’yi yalnızca 1.298$’a satın alabileceğiniz için indirimde olan daha fazla Samsung ürünü bulduk. Bu ürün herhangi bir tasarruf sağlamıyor gibi görünüyor, ancak şu anda normal 1.498 $ fiyat etiketinden 200 $ daha ucuza satılıyor. Şu anda 1.198 dolara satılan 50 inçlik model veya 1.798 dolara ve 2.798 dolara satılan 65 ve 75 inçlik modeller de dahil olmak üzere diğer modellerde de fiyat düşüşleri göreceksiniz.

Samsung’un LS03B Serisi Frame Quantum HDR Smart TV, parlamayı azaltmaya yardımcı olacak yansıma önleyici mat bir ekrana, parlak renkler, derin siyahlar ve genel olarak olağanüstü bir görsel deneyim sunmak için etkileyici bir QLED 4K panele sahiptir. Ayrıca TV’nizin duvara yaslanmasına yardımcı olacak güzel ve ince bir tasarıma sahip olursunuz, bu da TV’nin kullanılmadığında güzel sanat eserlerini göstermesini sağlayan sanat moduna yardımcı olur.

Ayrıca, 43 inçlik modelinde 100 $’lık indirimin ardından 498 $’dan başlayan Samsung Class QLED Q6 Serisi veya 250 $’dan sonra şimdi 898 $’a satılan Samsung Class QLED Q80A Serisi gibi daha uygun fiyatlı seçenekler de seçebilirsiniz. yüzde 22 tasarruf sağlayan indirim.

Samsung Class Frame Series 4K Quantum HDR Smart TV 2021 model ürün kutu görseli

Samsung The Frame Quantum HDR Smart TV

Samsung’un TV izlemediğiniz zamanlarda sanata dönüşen yeni akıllı TV’si The Frame ile oturma odanıza özel bir dokunuş katın.

Panasonic LUMIX S5 Tam Kare Aynasız Fotoğraf Makinesi

Panasonic LUMIX S5 Uzun

Kaynak: Panasonic

Seçimimizin bir sonraki sırasında, yüzde 15’lik bir tasarruf anlamına gelen 300$’lık indirimin ardından şimdi 1,697$’a alınabilen Panasonic LUMIX S5 Tam Kare Aynasız Fotoğraf Makinesi’nde çok şey buluyoruz. Bu size, 60P’ye kadar 4K video kaydetmenize izin verecek olan LUMIX S5’in gövdesini verecektir. Bu hafif ve güçlü kamera, canlı fotoğrafçılık ve sinematik video için mükemmeldir ve FHD 180 fps ağır çekim videoyu denemek isteyenler için harika olacaktır. Ayrıca 5 Eksenli Çift IS sayesinde gelişmiş yüksek hassasiyetli otomatik odaklama ve güçlü görüntü sabitleme ile donatıldığından, bulanık videolar veya fotoğraflar için endişelenmenize gerek kalmayacak.

Ve daha fazla seçenek arıyorsanız, B&H’de 500$’lık büyük bir indirim alan Nikon D850 DSLR Fotoğraf Makinesini incelemeyi düşünmelisiniz.

Panasonic LUMIX S5

Panasonic LUMIX S5 Tam Kare Aynasız Fotoğraf Makinesi

Panasonic LUMIX S5 Tam Kare Aynasız Kamera, durağan fotoğrafçılık ve 60p’de 4K video kaydı için harika olacak hafif ve güçlü bir kameraya sahip olmak isteyenler için harika.

Jabra Elite 7 Aktif

Jabra Elite 7 Aktif Uzun

Kaynak: jabra

Ses departmanına geçerken, Jabra Elite 7 Aktif Kulak İçi Bluetooth Kulaklıklarda yüzde 22 tasarruf sağladık, bu da bu harika kulaklıklardan bir çiftini 141 dolara alabileceğiniz anlamına geliyor. Ayrıca, Jabra Elite 7 Aktif Kulak İçi Bluetooth Kulaklık, dünyadaki gürültünün kulaklarınıza ne kadar geldiğini kontrol etmenize yardımcı olacak akıllı gürültü kontrolü özelliğine sahiptir. Ayrıca kristal netliğinde aramalar, egzersiz yaparken, koşarken ve daha fazlasında kulaklığınızı yerinde tutacak rahat bir uyum elde edersiniz ve en iyi yanı, şarj kutusuyla birlikte 30 saate kadar dinleme süresine sahip olmanızdır.

Bir diğer harika seçenek de Jabra Elite 7 Aktif Kulak İçi Bluetooth Kulaklıklar. Yüzde 20’lik bir indirim gördükten sonra şimdi 160 $’a satılan ve cebinizde 40 $ tutmanıza yardımcı olacak. Ayrıca gürültü önleme, net aramalar, harika ses ve aynı pil ömrü elde edeceksiniz.

Jabra Elite 7 Aktif

Jabra Elite 7 Aktif

Gürültü engelleme, kristal netliğinde aramalar, uzun ömürlü pil ömrü ve daha fazlasına sahip Jabra Elite 7 Aktif Kulak İçi Bluetooth Kulaklık ile muhteşem ses deneyimini yaşayın.

Shure MV7X XLR Podcast Mikrofonu

Shure MV7X XLR Uzun

Kaynak: Shure

Son olarak, Shure MV7X XLR Podcast Mikrofonu normal fiyatı olan 179$’dan sadece 149$’a satıyoruz, bu da bu harika mikrofonun kalıcı olarak 30$ tasarruf etmenize yardımcı olacağı anlamına geliyor.

Shure MV7X XLR Podcast Mikrofonu, podcasting ve vokal kaydı için profesyonel kalitede dinamik bir mikrofondur. Ses yalıtım teknolojisi, kendisini daha kaliteli hissettirecek tamamen metal yapısı sayesinde öne çıkıyor ve herhangi bir mikrofon standıyla tamamen uyumlu. MV7X ayrıca, MV7 ile aynı etkileyici dinamik kartuş, kardioid alma modeli ve şok montajı kombinasyonu ile donatılmış olarak gelir ve ayrıca XLR aracılığıyla tüm profesyonel arabirimlere bir giriş eklemeye gerek kalmadan kolayca bağlanmanıza olanak tanır. ek kazanç için hat ön amfisi.

Daha uygun fiyatlı seçenekler aradığınızı varsayalım. Bu durumda, 21 $ indirimden sonra şimdi 79 $’a satılan Elgato Wave:1 Premium USB Kondenser Mikrofonu veya 10 $ indirim aldıktan sonra şimdi 40 $’a satılan Razer Seiren Mini USB Akış Mikrofonunu düşünebilirsiniz.

Shure MV7X XLR

Shure MV7X XLR Podcast Mikrofonu

Bu uzun kayıtlar ve uzun akış oturumları için istenmeyen gürültüyü reddederken sesinizi kaydın ön planına getirmek için Shure MV7X XLR Podcast Mikrofonunu eve götürün.