Samsung, 2022 için üç yeni katlanabilir cihaz üzerinde çalışıyor olabilir


Görünüşe göre Samsung, katlanabilir telefon pazarını biraz daha ilgi çekici hale getirmek istiyor. Söylentiler, şirketin yaklaşmakta olan katlanabilir cihazlarında yer alan UTG’nin dayanıklılığını artırmak için çalıştığını öne sürüyor, bu da bizi Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3’ün halefleri hakkında düşündürüyor. üçüncü bir katlanabilir cihaza doğru yol alabilir.


Katlanabilir cihazların harika olduğunu inkar edemeyiz, bu nedenle giderek daha fazla Android OEM’in neden katlanabilir akıllı telefon segmentine girmek istediğini anlamak mantıklı. Samsung, bu pazarın öncülerinden biridir ve şu anda Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 ile en iyi seçeneklerden bazılarını sunmaktadır. bu yıl üçüncü bir katlanabilir cihazı piyasaya sürmek için çalışıyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

“Samsung üç yeni katlanabilir cihaz üzerinde çalışıyor: Galaxy Z Flip 4, Galaxy Z Fold 4 ve üçüncü, hala bilinmeyen bir cihaz. Bu, ilgili projelerin kod adlarından da anlaşılmaktadır.”

Görünüşe göre Samsung’un 2022’de bize yeni bir katlanabilir cihaz vereceğine dair kanıtlar var. Bu bilgi, şirketin yeni cihazları için kullanıldığı iddia edilen kod adlarından kaynaklanıyor, çünkü yeni bir “B4”, “Q4” alacağız gibi görünüyor. ve “N4.”

Yeni “B4” modelinin “Bloom” olarak bilinen Galaxy Z Flip 3’ün halefi olduğuna inanılıyor, bu da “Q4″ün yeni Samsung Galaxy Z Fold 4 olabileceğini varsaymamıza neden oluyor çünkü Galaxy Z Fold 3 ortaya çıktı. Q3 denir. Ancak “N4” hakkında bir bilgi yok.

“Ve böylece N4’e varıyoruz. Dört, “dördüncü nesil katlanabilirler” listesine girdiğini gösteriyor, ancak N harfi burada yeni. Bu, Samsung’un açılır kapanır ekrana sahip ilk dışarı kaydırılan phableti olabilir, ancak aynı zamanda ilk Üç Panelli Katlama olabilir. Her halükarda, bu bize ulaşan bilgilerden henüz belli değil. Ancak son zamanlarda Samsung’un kendi web sitesinde bu tür konseptler gördük.”

Bazıları “N4″ün yeni bir çift kulaklık olabileceğine inanıyor, ancak bunun yeni bir katlanabilir telefon olduğu teorisi biraz daha heyecan verici görünüyor. Ancak şimdilik yapabileceğimiz tek şey, bu gizemli cihaz hakkında daha fazla ve daha iyi bilgi elde edene kadar beklemek. Durum ne olursa olsun, paramın yeni bir Samsung Flex Note alma olasılığına bağlı olduğunu biliyorum.

Samsung Galaxy Z Fold 3 Siyah Ürün kutu görseli

Samsung Galaxy Z Katlama 3

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G, Samsung’un en yeni katlanabilir amiral gemisidir. IPX8 sertifikasına sahiptir, S Pen’i destekler ve güçlü Snapdragon 888 yonga seti ile birlikte gelir.

Kaynak galaksi kulübü

Aracılığıyla: SamMobile