Sadece 100 $ karşılığında yeni bir Samsung Galaxy S22 satın alın


Samsung’un Galaxy S serisinin en son yinelemesi, bazı heyecan verici değişikliklerle Ocak ayında piyasaya sürüldü. En önemli değişiklik, artık uzun süredir devam etmeyen Galaxy Note serisini hatırlamamızı sağlayan bir tasarım diline sahip olan üst düzey modelde geldi ve daha uygun fiyatlı iki varyant, tıpkı önceki modellere benziyor. Ancak bu, Galaxy S22’nin harika bir cihaz olduğu anlamına gelmez ve bir tanesini sadece 99,99 dolara eve götürebileceğiniz düşünülürse, piyasadaki en iyi seçeneklerden biridir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Şu anda Samsung.com’da sadece 100 $ karşılığında yeni bir Samsung Galaxy S22 alabilirsiniz. Ancak, bu harika tekliften yararlanmak için mevcut cihazlarınızdan birini takas etmeniz gerekecek. Galaxy S22 serisinin temel modeli 800 dolardan başlıyor, ancak gelişmiş takas tasarrufları size 700 dolara kadar tasarruf sağlayacak. Bu model, 48-120 Gz uyarlanabilir yenileme hızlarına sahip 6,1 inç FHD+ düz ekran, 25 W şarjı destekleyen 3.700 mAh pil, 8 GB RAM, 128 GB depolama, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 işlemci ve 50MO birincil ile harika bir kamera ile birlikte gelir. 8K video çekebilen nişancı.

Samsung Galaxy S22 Plus Beyaz PBI

Samsung Galaksi S22

Samsung Galaxy S22, amiral gemisi 4nm yonga seti, arkada hem gece hem de gündüz önemli anıları yakalayabilen üç kamera kurulumu ve tek bir şarjla tam bir gün dayanabilen uzun bir pil ömrü ile geliyor. Kompakt ve şık bir cihaz istiyorsanız Galaxy S22, 2022’de alabileceğiniz en iyi cihazlardan biridir.

Elbette, herhangi bir cihazınızı takas etmek zorunda kalmadan yeni bir Galaxy S22 almak isteyebilirsiniz ve durum buysa, bu harika akıllı telefonun 100 $’lık bir indirimden sonra 700 $’a satıldığı Amazon.com’a gitmenizi tavsiye ederim. . Ancak fazladan 100$’ı harcayarak şimdi 200$ indirimli olan Samsung Galaxy S22 Plus’ı almak isteyebilirsiniz. Bu model, daha büyük bir 6,6 inç ekrana ve daha uygun fiyatlı sürümle gelen aynı harika özelliklere sahiptir.

Samsung Galaxy S22 Ultra, sizinkini 994 dolara alabileceğiniz için benzer bir muamele görüyor. Bununla birlikte, bu cihaz aynı zamanda kalem desteği, güzel bir tasarım, depolama seçeneğinize bağlı olarak daha fazla RAM, 108 MP birincil atıcı ve diğer harika özelliklerle birlikte gelir. Ancak, mevcut cihazlarınızdan birini takas etmek istiyorsanız, Samsung.com’dan sadece 400’e alabilirsiniz.