S22 Ultra 2023 için en iyi ağır hizmet tipi kasalar


Samsung Galaxy S22 Ultra, sağlam iç aksamlara sahip mamut boyutlu bir cihazdır. Bu kadar büyük bir akıllı telefon için, tabii ki sevgili S22 Ultra’nıza zarar vermeden darbelere dayanıklı sağlam bir kasaya ihtiyacınız var. En iyi ağır hizmet S22 Ultra kasalarını tek bir yerde toplamak için çok çalıştık. Bunlar, dik düşüşlerden, suya daldırmadan ve beklenmedik darbelerden zarar görebilecek en büyük, en kötü ve en güçlü telefon kılıflarıdır.

Sizin için zorlu Samsung Galaxy S22 Ultra kılıfları

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

S22 Ultra’nız için doğru dayanıklı kasayı seçme

Samsung Galaxy S22 Ultra, boyutuna göre şaşırtıcı derecede zarif, güzel tasarlanmış bir cihazdır. Bu kadar büyük bir telefonun ağır olacağı kesin. Ne yazık ki, her iki faktör de düşme olasılığı yüksek bir cihaz oluşturmak için birlikte çalışır. Değerli S22 Ultra’nızdaki çatlakları, çizikleri ve çentikleri önlemek için mükemmel bir ağır hizmet kasası edinin. Sağlam kapaklar, normal S22 Ultra kılıflarından daha pahalı olabilir, ancak zaptedilemez koruma ve bazen de ekran koruyucular ekleyerek bunu fazlasıyla telafi ederler.