Roku OS 11 güncellemesi, Google TV’den kişiselleştirilmiş içeriğe sahip bir sayfa alır


Ne bilmek istiyorsun

  • Roku, en son Roku OS 11 güncellemesiyle gelen özellikleri duyurur.
  • Güncelleme, daha net konuşma ve ses çubuklarıyla daha iyi ses senkronizasyonu için geliştirilmiş ses seçeneklerini içerecektir.
  • “Ne İzlemeli?”, diğer Roku kullanıcılarıyla paylaşabileceğiniz özelleştirilebilir ekran koruyucular getiren Fotoğraf Akışları ile birlikte kişiselleştirilmiş akış içeriğini ana ekrana yerleştirir.
  • Roku OS 11, “önümüzdeki haftalarda” Roku oyuncularına sunulacak.

Roku, geniş yelpazesi, uygun fiyatları ve kullanımı kolay sistem kullanıcı arabirimi sayesinde piyasadaki en iyi akış cihazlarından bazılarını yapmaya devam ediyor. Şimdi, şirket açıkladı (yeni sekmede açılır) popüler akış oynatıcıları için, kullanıcıların muhtemelen takdir edeceği bir dizi yeni ses ve kişiselleştirme özelliği getirecek olan en son işletim sistemi güncellemesi.

Roku kişiselleşiyor

Roku OS 11 ile kullanıcılar, platforma kişisel bir dokunuş getiren özelliklere erişebilecek. Bu tür özelliklerden biri, favori uygulamalarınızdan ve kanallarınızdan önerilen filmleri ve TV şovlarını ana ekranınıza ekecek olan Ne İzlemeli? Ayrıca, hoşunuza gidebilecek yeni ve trend olan içerik hakkında da bilgi alacaksınız.