Roku akış cihazları, Logitech oyun çevre birimleri ve daha fazlası satışta


Roku’dan çeşitli akış cihazlarını ve indirimdeki diğer ürünleri bulabileceğiniz Amazon.com’daki en son fırsatlara göz atın


Şu anda yüzde 27 indirim alan Roku Express 4K ile başlayarak Amazon.com’dan birkaç harika fırsat almaya devam ediyoruz, bu da bir tanesini 29$’a alıp 10,99$ tasarruf edebileceğiniz anlamına geliyor. Bu akış cihazı, HD, 4K ve HDR desteğine sahiptir, ayrıca bir Roku Sesli Uzaktan Kumanda ve TV kontrolleri ile birlikte gelir. Ayrıca, Streaming Stick+ da indirimde ve sizinkini 10,99$ indirimle 39$’a alabilirsiniz, bu da sorunsuz bir akış deneyimi sağlar.


Şimdi, daha da iyi bir ses deneyimi istiyorsanız, Roku Smart Soundbar’a gitmeyi düşünebilirsiniz. Bu ürün, aynı 4K/HD/HDR içerik desteğine sahiptir, ancak aynı zamanda muhteşem ses sunar. Ayrıca, ne izlemek istediğinizi kontrol edebilmeniz için bir Roku Sesli Uzaktan Kumanda özelliğine sahiptir ve yüzde 10 indirim alıyor, bu da 18,36 ABD doları tasarruf anlamına geliyor, böylece 161,63 ABD dolarına bir tane alabilirsiniz. Ve daha uygun fiyatlı bir seçenek istiyorsanız, Roku Streambar 4K/HD/HDR Akış Ortam Yürütücüsünü 30,99 ABD doları tasarrufla yalnızca 99 ABD dolarına alabilirsiniz. Diğer akış cihazları arasında, şu anda 20 $ indirimden sonra 80 $ karşılığında satılan Roku Ultra 2020 veya 10 $ tasarrufla yalnızca 40 $ karşılığında yeni bir Fire TV Stick 4K satın alın.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ayrıca Logitech G Pro Kablosuz Oyun Faresi dahil olmak üzere Logitech oyun çevre birimlerinde bazı heyecan verici indirimler bulduk. Bu indirim sizin için 45 ABD Doları tasarrufa dönüşen yüzde 35 indirim aldıktan sonra 85 ABD Dolarından başlıyor. Ancak, aynı fareyi G640 Büyük Kumaş Oyun Fare Altlığı ile 110 ABD Doları karşılığında alabileceğiniz ve 60 ABD Doları tasarruf edebileceğiniz için fırsatlar burada bitmiyor. Ve her şeyi yapmak istiyorsanız, Powerplay Kablosuz Şarj sistemine sahip yeni Logitech G Pro Kablosuz Oyun Farenizi 205 ABD Doları karşılığında 25 ABD Doları tasarrufla alın. Ve biraz daha uygun fiyatlı bir şey istiyorsanız, SteelSeries Rival 310 Oyun Faresini 13,99$ indirimden sonra sadece 36$’a alabilirsiniz.