Resmi? Bir Galaxy Note 21 Oluyor! (video)


Bugünkü Pocketnow Daily’de yeni bir Samsung Galaxy Note 21, yeni AirPod’lar ve daha fazlasının olasılığı hakkında konuşuyoruz.Apple’ın en yeni Mac mini, akıllı ev cihazları ve daha fazlası bugün satışta

Bugün bir kez daha anlaşmalarla başlayalım ve hala gerçek olamayacak kadar iyi olan Samsung takas anlaşmalarına sahip olduğumuza inanabiliyor musunuz? Samsung Galaxy Z Fold 2 hala 1000 Dolar, Galaxy Note 20 450 Dolar, Note 20 Ultra 750 Dolar, S20 FE için 420 Dolar’dan başlıyor ve Ultra ile 915 Dolar’a çıkıyor ve Galaxy Z Flip 5G 650 Dolar, yine uygun bir takas cihazıyla. Yeni M1 Mac Mini şu anda 50 $ indirimli. Bu, 8 GB RAM ve 512 GB depolama modelini 849 ABD Doları veya 256 GB depolama alanıyla yaşayabiliyorsanız 699 ABD Doları karşılığında alabileceğiniz anlamına gelir. Güçlü bir Intel MacBook Pro istiyorsanız, 16 inç şu anda 400 $ indirimli, Intel Core i7, 16 GB RAM ve 1 TB depolama ise 2399 $. iPad’lere geçerken, en son 12.9 inç iPad Pro 350 $ indirimli, bir çift Audio Technica Kulakiçi ile birlikte 799 $’da ücretsiz kalıyor. Kulaklık arıyorsanız, Sony WH-1000XM4’ler 72 $ indirimli, bu da onları 278 $ ‘a bırakıyor ki bu oldukça iyi bir anlaşma. Jabra’nın Elite 85T’si 30 $ indirimli ve 200 $’da kalıyor. Açıklamadaki bağlantılarda kulak üstü kulaklıklar, diğer Kulaklıklar, TV’ler ve daha fazlası hakkında başka fırsatlarımız var.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

OnePlus akıllı saat planları CEO Pete Lau tarafından onaylandı, yine de katlanabilirlere doğru acele yok

Yaklaşan ürünlerle dalga geçme konusunda her zaman harika bir iş çıkaran OnePlus’a geçelim. Pete Lau, son zamanlarda dedikodu değirmeninde olan bazı ürünleri doğrulayan bir röportaj yaptı. Öncelikle, sonbaharın başlarında bazı teaser’lar yayınladıkları için bir akıllı saat üzerinde çalıştıklarını doğruladı. Lau, Wear OS’nin özellikle Google’ın Ekosisteminin geri kalanıyla bağlantı gibi yönlerde kesinlikle iyileştirilecek yeri olduğunu söyledi. Görünüşe göre Google geri bildirimlerini aldı ve OnePlus Watch ile diğer OnePlus cihazları arasında bu tür bir bağlantı geliştirmekle ilgileniyorlar. Dahası, bu saati gelecek yıl alabileceğimizi bildirdiler ama tabii ki bu doğrulanmadı. Devam ederken, katlanabilirler konularına girdiler ve görünüşe göre OnePlus henüz o ana vagonda değil. Pete, en büyük sorunlardan birinin, daha büyük ekranların daha fazla kullanılmasını sağlamak için daha büyük ekranlardan yararlanmak için uygulanan uygulamalara sahip olmak olduğundan bahsetti. Bu nedenle, gelecekte bir tane alma olasılığını göz ardı etmedi, ancak bu sektörü yakından takip ettiklerini ve yakında olmayacak gibi göründüğünü söyledi. Ve biliyor musun, OnePlus’ın katlanabilirler yerine kamerayı doğru yapmaya odaklanmaya devam etmesini tercih ederim.

Büyük şirketler ve küçük şirketler hakkında konuşalım, iki segment için aslında burada bana katlanın. Avrupa Birliği, Apple, Amazon, Google ve Facebook gibi büyük şirketlerin kendi tercihlerini yapmalarını engelleyen yeni bir yasa çıkardı. Bu, örneğin App Store’da bir anahtar kelime ararsanız, aramanın Apple tarafından yapılan uygulamaları üçüncü taraf uygulamalara göre tercih edemeyeceği anlamına gelir. Diğer değişiklikler arasında, bu şirketler, kullanıcıların önceden yüklenmiş tüm uygulamaları kaldırmasına izin vermekle yükümlü olacak ve ücretsiz reklamverenler ve yayıncılar için performans ölçümlerinin paylaşılması gerekecek. Bu kurallara uymamaları halinde, şirketin dünya çapındaki yıllık cirosunun yüzde onuna varan ağır para cezalarıyla sonuçlanacaktır. Tüm bu değişiklikler, daha küçük şirketlerin ve geliştiricilerin günümüz koşullarında rekabet etmek için daha adil bir şansa sahip olmalarını sağlamak için yapılıyor. Bunlar henüz tam olarak onaylanmadı, ancak bildirildiğine göre normalden daha hızlı yürürlüğe girecekler, bu yüzden yürürlüğe girdiklerinde ne olacağını göreceğiz. Bununla birlikte, iyi bir AB, teknolojinin sadece birkaç şirketin ötesine geçmesini istiyorsak, daha fazla geliştiriciye ihtiyacımız var.

Facebook, gizlilik politikası güncellemesi üzerinden Apple’ı hedefliyor, Apple, kullanıcıların bir seçim yapması gerektiğini söylüyor

Devam edelim, en az sevdiğim şirket olan Facebook hakkında konuşalım. Geçen hafta, Craig Federighi’nin Apple’ın Facebook gibi diğer şirketlerini çılgına çeviren yaklaşan gizlilik özellikleri hakkında nasıl bazı açıklamalarda bulunduğundan bahsetmiştik. Facebook gerçekten çıldırmış gibi görünüyor. Bloomberg’in yeni bir raporuna göre Facebook, Apple’ın veri toplama ve hedefli reklamcılık konusundaki değişikliklerinin küçük işletmeler için kötü olduğunu iddia eden bir dizi tam sayfa gazete reklamında Apple’a saldırdı. Bu reklamlar New York Times, Wall Street Journal ve Washington Post’ta “Her yerde küçük işletmeler için Apple’a karşı duruyoruz” başlığıyla yayınlanacak. Son olarak, Apple’ın iOS 14’teki değişikliklerinin, şirketin Facebook gibi, kullanıcılar hakkında reklam vermek için veri toplama yeteneğini engelleyeceğini belirtiyor. Görünüşe göre Facebook, Epic’in yaptığını yapmaya çalışıyor, ancak Epic’in çabaları en azından aslında küçük işletmelere yardımcı oldu, öncelikle onlara değil. Geçen hafta kaçırdıysanız Craig, şirketlerin yeni yönergelere uymaması durumunda Epic gibi App Store’dan atılacağını söyledi. Facebook’un tüketicileri etkilemek için gazete reklamları için ödeme yapması çok komik. Ne, sosyal ağınız yeterince büyük değil mi?

Apple, gürültü iptali olmadan daha düşük fiyatlı AirPods Pro ‘Lite’ı piyasaya sürecek

Apple’dan konuşmaya devam edelim ama endişelenme, daha fazla dram yok. Evet, bugün benim için nihayet AirPods Max günüydü ve diyelim ki çok gürültü yaptılar. Bununla birlikte, bu yıl yeni AirPod’lar ve AirPods Pro alacağımız bildirildiği için odağı normal AirPod’lara kaydıralım. The Elec’in yeni bir raporuna göre Cupertino, basitçe 3. Nesil AirPod’lar olarak pazarlanacak bazı AirPods Pro Lite üzerinde çalışıyor. “AirPods Pro Lite” olarak adlandırılmalarının nedeni, Profesyonellerin aynı tasarımına sahip olmaları, ancak Aktif Gürültü Engelleme olan “Pro” özelliğini getirmemeleridir. Bildirildiğine göre bunlar için H1 çipini getiren yeni bir Paket İçinde Sistem geliştiriyorlar. Görünüşe göre bu yıl kalite doğrulamasından geçecekler ve üretimin 2021’de başlamasına izin verecekler, ancak bunları gerçekten ne zaman alacağımıza dair bir haberimiz yok. Ana özelliklerini getirmeyecekleri için fiyatın Profesyonellerden yaklaşık %20 daha düşük olacağı bildiriliyor. Mart Etkinliğine güzel bir katkı olabileceklerini göreceğiz, ancak Apple’ın AirPods lansmanlarını çoğunlukla sessiz ve bağımsız hale getirdiğini inkar edemezsiniz.

Samsung, Galaxy Note serisinin üretimine son verildiği iddialarını yalanladı

Son olarak, bugünün en sıcak haberi Samsung ve en sevilen ürün grubuyla ilgili. Söylentiler yoğun, ancak sadece S21 ile ilgili değil, Galaxy Note’un sonunda artık olmayacağını da duyduk. Tüm söylentiler, Note’u daha geleneksel bir cihazla değiştirmek isteyenler için Samsung’un katlanabilir ürünlere odaklandığını ve S Pen’i Galaxy S’ye eklediğini gösteriyor. Pekala, çok resmi kaynaklar bunun olmayacağını iddia ediyor. Mobil iş dünyasının başkanı TM Roh, Galaxy Note’un üretimden kaldırılacağına dair tüm söylentileri çürüttü. Yine kendisinden alıntı yapmak gerekirse, dün insanların Note’tan beğendikleri özellikleri dikkate aldıklarını ve bunları başka cihazlara da ekleyeceklerinden bahsetmişti. Şimdi, rapor ayrıca Galaxy Note’un yakın zamanda sona ermeyeceğini iddia ediyor. Ancak yine de S Pen’in hem S Line hem de Z Fold hattına doğru genişliyor olması çok muhtemel. Bununla ilgili olay şu ki, zaten Aralık oldu, telefon için hala bir kod adı yok, söylenti yok, hiçbir şey yok.. Ama şirket hala bir tane alacağımızı iddia ediyor.

Abone:http://bit.ly/pocketnowsubhttp://pocketnow.com

Bizi takip edin:http://flipboard.com/@Pocketnowhttp://facebook.com/pocketnowhttp://twitter.com/pocketnow