Renkli Akıllı Ampul ile birlikte gelen bir Lenovo Akıllı Saat Gen 2’yi yalnızca 25 ABD Doları karşılığında edinin


2. Nesil Lenovo Akıllı Saati ve daha fazla akıllı ev cihazını indirimde bulabileceğiniz Walmart ve Amazon’daki en son fırsatlara göz atın


Siber Haftanın sonuna yaklaştıkça fırsatlar da iyileşmeye devam ediyor. En son fırsatlar, yalnızca 24,88 $ karşılığında bir Lenovo Renkli Akıllı Ampul ile birlikte gelen iki farklı renk çeşidinden herhangi birinde yeni bir Lenovo Akıllı Saat Gen 2’de tasarruf etmenizi sağlayan harika bir fırsat bulacağınız Walmart’tan geliyor. Bu paket genellikle 70$’a satılır, bu da 45$’dan fazla tasarruf elde edebileceğiniz anlamına gelir!


Renkli Akıllı Ampul paketine sahip Lenovo Akıllı Saat Gen 2, Google Fotoğraflar ile mükemmel şekilde çalışacak 4 inç renkli dokunmatik LCD ile birlikte gelir. Ayrıca sabah ve gece rutinlerinizi hızlı bir şekilde kurmanıza olanak tanır, ayrıca kameralarınızı yayınlar ve evinize bağlanabilecek 50 binden fazla akıllı cihazı kontrol eder. Ayrıca müzik çalmak, en sevdiğiniz sesli kitapları, radyoları ve podcast’leri dinlemek için de kullanabilirsiniz. Ayrıca hava durumunu, randevuları ve daha fazlasını kontrol etmek için Google Asistanınızı destekler. Ayrıca, satın alma işleminizden tamamen memnun kalmazsanız, 26 Aralık’ta başlayan 30 günlük bir iade penceresi de alırsınız.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU
  • Lenovo Smart Clock Gen 2 paket ürün kutusu resmi

    Renkli Akıllı Ampul ile Lenovo Akıllı Saat Gen 2

  • Vont Akıllı Ampuller ürün kutusu resmi

  • Çocuklar için Govee Çok Renkli Kreş Gece Lambası ürün kutusu resmi

    Govee Çok Renkli Kreş Gece Lambası

Akıllı evinize daha fazla akıllı ampul ekleyebilirsiniz, çünkü Amazon ayrıca sayfa kuponunu eklediğinizde uygulanacak 5 $ indirimden sonra 13 $ karşılığında 2 paket Vont Akıllı Ampul sunuyor. Bu akıllı ampuller Wi-Fi ve Bluetooth 5.0 uyumludur ve Alexa ve Google Assistant dahil olmak üzere en sevdiğiniz akıllı dijital asistanları kullanarak kontrol edebileceksiniz. Ayrıca kısılabilirler ve müziğinize göre ruh halini ve rengi değiştirmek için ayarlayabilirsiniz. Son olarak, şu anda sayfadaki kuponla yüzde 50 indirim alan Çocuklar için yeni bir Govee Çok Renkli Çocuk Odası Gece Lambası satın alabilirsiniz, bu da bir tanesini 13 dolara alabileceğiniz anlamına gelir. Bu gece lambası kırktan fazla sahne modu, zamanlayıcı ayarı, müzik senkronizasyonu ve daha fazlasını içerir.