RealMe bir Apple MagSafe çeker ve MagDart şarj cihazını başlatır


Realme, dünyanın en iyi 7. akıllı telefon markası ve hızla büyüyor,…


Realme, dünyanın en iyi 7. akıllı telefon markasıdır ve harika fiyatı, mükemmel teknolojisi ve yeniliği sayesinde hızla büyümektedir. Şirket, 2020’de 125W SuperDark şarj cihazını piyasaya sürdü. Realme, bir akıllı telefonu şarj etmek ve ona ek aksesuarlar takmak için manyetik bir kablosuz şarj çözümü olan yepyeni MagDart teknolojisini tanıttı.


Realme, şirketin en son manyetik teknolojisi MagDart’ı destekleyen bir dizi yeni ürünü tanıttı. MagDart, Apple’ın aygıtın arkasına manyetik olarak takılabilen MagSafe teknolojisine çok benziyor ve bağlanmak ve şarj etmek için birçok yeni aksesuar sunuyor. Şirket ayrıca Realme Flash adlı yeni şarj standardını destekleyen ilk konsept cihazını da duyurdu.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU
Realme MagDart Technologies manyetik kablosuz şarj cihazı ve aksesuarları

Karşılaştırma için Realme, MagDart teknolojisinin Apple’ın MagSafe kablosuz şarj teknolojisiyle karşılaştırmasını da paylaştı:

Realme-MagDart-Apple-MagSafe-şarjına Karşı

İşte duyurulan MagDart aksesuarları ve şarj cihazları:

  • MagDart Şarj Cihazı (En Hızlı): 4.500 mAh pili kablosuz olarak sadece 54 dakikada şarj etmek için reklamı yapılan 50W’lık bir şarj cihazı, bu çok etkileyici ve bugün piyasadaki en hızlılardan biri.
  • MagDart Şarj Cihazı (En İnce): 15W’ta şarj olur ve küçük ve taşınabilir bir şarj cihazıdır.
  • MagDart Güç Bankası: Cihazın arkasına takılır ve anında şarj olmaya başlar.
  • MagDart Işığı Güzelleştirin: Bu serideki diğer aksesuarlar gibi, cihazın arkasına takılır ve özçekimleri ve normal fotoğrafları aydınlatmak için yerleşik 60 mini LED’e sahiptir. Işıklar, hem arkadaki birincil kamera hem de ön selfie kameraları için çalışacak şekilde çevrilebilir. Ayrıca, kablosuz ve ters kablosuz şarjı desteklemek için yerleşik bir şarj bobinine sahiptir.
  • MagDart Cüzdanı: Cihazın arkasına takılır ve hatta bir alüminyum stand içerir ve 3 adede kadar kart tutabilir.
  • MagDart Kasası: Realme GT için tasarlanmıştır ve MagDart şarj teknolojisini desteklerken düşme ve çizilmelere karşı bir miktar koruma sağlar.

Realme ayrıca, diğer şirketlerin teknolojiyi kullanmalarına ve ürünlerine uygulamalarına izin veren MagDart Füzyon Planını duyurdu, bu nedenle diğer şirketlerin bu yeni tanıtılan standardı takip edip etmeyeceğini göreceğiz.

Realme GT 5G Dual stok görüntüsü