Razer’s Blade 15, Samsung Galaxy S21 FE ve daha fazlası


Razer Blade 15 Oyun Dizüstü Bilgisayarı

Razer Oyun Dizüstü Bilgisayarı Uzun


Kaynak: Razer

Yüzde 20 tasarruf anlamına gelen 520 $’lık devasa bir indirim kazandıktan sonra şu anda 2.080 $’a mevcut olan mükemmel Razer Blade 15 Oyun Dizüstü Bilgisayarı ile başlayan, bugün sizin için hazır olan harika fırsatlardan oluşan harika bir seçkimiz var. Razer Blade 15 Oyun Dizüstü Bilgisayarı, tüm favori oyunlarınızı indirmeniz için 165 Hz’e kadar yenileme hızları, 16 GB RAM ve 1 TB depolama alanı sağlayabilen güzel bir 15,6 inç QHD ekrana sahiptir. Bu model, gücünü Intel Core i7 işlemci ve NVIDIA GeForce RTX 3070 grafik kartıyla sağlar, ancak 3.100 dolara satılan NVIDIA GeForce RTX 3080 modelini de seçebilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Daha yüksek yenileme hızlarıyla daha çok ilgileniyorsanız, 250$’lık bir indirimden sonra 1.350$’a 360Hz’e kadar yenileme hızı sağlayan 15,6 inç FHD ekrana sahip modeli de düşünebilirsiniz.

Ayrıca, 144 Hz yenileme hızına sahip 17,3 inç FHD ekranla gelen daha uygun fiyatlı bir seçenek olan MSI Crosshair17’yi de düşünebilirsiniz. MSI Crosshair17, Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM, 512 GB depolama ve 299 $ indirimden sonra 1300 $ karşılığında NVIDIA GeForce RTX3060 grafik kartıyla geliyor. Veya NVIDIA GeForce RTX 3070 grafik kartı, 16 GB RAM, 512 GB depolama ve Intel Core i7 işlemciye sahip daha küçük 15,6 inç FHD ekrana sahip MSI Pulse GL66 Dizüstü Oyun Bilgisayarını 232 $ indirimden sonra 1.267 $ karşılığında alın.

Razer Blade 15

Razer Blade 15 Oyun Dizüstü Bilgisayarı

Razer Blade 15 Oyun Dizüstü Bilgisayarı, gittiğiniz her yere götürebileceğiniz yeni bir savaş istasyonu arayanlar için harika bir seçenek. Kaputunun altında tonlarca güç, 165 Hz yenileme hızına sahip 15,6 inçlik büyük bir ekran ve diğer harika özelliklerle birlikte gelir.

Samsung Galaxy S21 FE

Galaxy S21 FE tüm renkleri
Kaynak: Pocketnow

Kaynak: Pocketnow

Sırada, 100 $ tasarruf sağlayan yüzde 14’lük bir indirim elde ettikten sonra şu anda sadece 600 $’a satılan Samsung Galaxy S21 FE var. Samsung Galaxy S21 FE, Qualcomm Snapdragon 888 işlemci, 128 GB depolama alanı, 6 GB RAM ve 120 Hz yenileme hızlarına sahip 6,4 inç ekran, tüm gün profesyonel kalitede kamera özellikleriyle 2022’de düşünülmesi gereken harika bir telefon. pil ömrü ve daha fazlası.

Bununla birlikte, biraz daha eski olan ancak daha cazip bir fiyat etiketi ile gelen daha uygun fiyatlı Samsung Galaxy S20 FE’yi de tercih edebilirsiniz, çünkü bu modeli şimdi yüzde 17 indirimden sonra 500 $’a alabilirsiniz. Ve bu hala bütçeniz için çok fazlaysa, 2 günlük pil, 6 GB RAM, 128 GB depolama ve daha fazlasıyla birlikte gelen Motorola One 5G Ace’i en son 100 $ indirimden sonra 300 $ karşılığında almayı da düşünebilirsiniz.

Grafit Samsung Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy S21 FE, hayranlara yönelik daha uygun fiyatlı bir cihazda amiral gemisi özellikleri isteyenler için Samsung’un en iyi seçeneklerinden biri.

Logitech G915 TKL

Logitech G915 TKL kablosuz klavye özellikli görsel

Kaynak: Pocketnow Videosu

Ayrıca birkaç mükemmel oyun klavyesinde inanılmaz fırsatlar yakaladık, en sevdiğim Logitech G915 TKL Tenkeyless Lightspeed Kablosuz RGB Mekanik Oyun Klavyesi ile başlayan ve şu anda 41 $ kazanmanıza yardımcı olacak yüzde 18’lik bir indirimden sonra 189 $’a kadar düşük bir fiyata mevcut tasarruf. Lineer anahtarlarla gelen bu model, öncelikle oyun oynamakla ilgilenenler için mükemmel bir seçenektir.

Daha uygun fiyatlı seçenekler istiyorsanız, yüzde 15’lik bir indirimle 23,99 ABD doları tasarruf sağlayan ve 136 ABD dolarına satılan SteelSeries Apex 7 Mekanik Oyun Klavyesine göz atabilirsiniz. Ve bu hâlâ bütçenizin üstesinden gelemeyecek kadar fazlaysa, size 25 ABD Doları tasarruf sağlayan en son yüzde 36 indirimden sonra şu anda yalnızca 45 ABD Doları olan Logitech G213 Prodigy Oyun Klavyesine de bir göz atmalısınız.

Logitech G915 TKL Tenkeyless Lightspeed ürün kutusu resmi

Logitech G915 TKL

Logitech G915 TKL oyun klavyesi, piyasadaki en iyi klavyelerden biridir. Aralarından seçim yapabileceğiniz üç farklı anahtarla birlikte gelir.

Thrustmaster T-Flight Hotas One

Thrustmaster T-Flight Hotas One Long

Kaynak: Thrustmaster

Halihazırda oyun bölümünde olduğumuz için, size 25 $ tasarruf sağlayan yüzde 28’lik bir indirimin ardından şu anda 65 $’a satılan Thrustmaster T-Flight Hotas One’a uygulanan tasarruflara da göz atmanızı önerebiliriz. Bu, Xbox One konsolu için resmi düğmelere sahip, Xbox One ve Windows için ilk resmi oyun koludur, yani Xbox Series S ve X serisi ile de çalışacaktır. Her türden keyfini çıkarmanıza yardımcı olacak ergonomik bir tasarıma sahiptir. uzay macerası, modern savaş, savaş uçakları, sivil uçuş ve daha fazlasını içeren uçuş simülasyon oyunları.

Ayrıca, daha iyi ve daha rahat bir oyun deneyimini tamamlamak için X Rocker Sigma RGB PC Koltuğu’nu oyun kurulumunuza ekleyebilirsiniz. En iyi yanı, X Rocker Sigma RGB PC Koltuğu, cebinizde 282 dolardan fazlasını tutmanıza yardımcı olacak yüzde 76’lık devasa bir indirim kazandıktan sonra şimdi sadece 88 dolara satılıyor.

Thrustmaster T-Flight Hotas One

Thrustmaster T-Flight Hotas One

Windows PC’nizde veya en yeni Xbox oyun konsollarında en iyi ve en yeni uçuş simülasyon oyunlarının keyfini çıkarmanıza yardımcı olacak yeni bir Thrustmaster T-Flight Hotas One edinin.

Google Nest Mini

Son olarak, ikinci nesil Google Nest Mini, Adorama’da yüzde 39 indirim alıyor. Böylece, yerleşik Google Asistan’a sahip bu harika akıllı hoparlörlerden birini yalnızca 30 ABD Doları karşılığında eve götürebilirsiniz. Google Nest Mini, önceki modelde bulunandan daha iyi ve daha güçlü bir sese sahiptir. Ayrıca yüzde 100 geri dönüştürülmüş plastik şişelerden yapılmış dayanıklı bir kumaş üst elde edersiniz ve Google Asistan ile gelen her özelliğin keyfini çıkarabileceksiniz, yani akıllı cihazlarınızın çoğunu basit bir sesli komutla kontrol edebileceksiniz. .

Ve biraz daha fazla harcamak istediğinizi varsayalım. Bu durumda, her iki ürünü de sepetinize eklediğinizde ve ödeme sırasında BUNDLESAVING kupon kodunu uyguladığınızda Ring Video Doorbell veya Rind Floodlight Cam Wired Pus’ta şu anda size 50 $ tasarruf sağlayan Amazon Echo Show 8’e göz atmayı da düşünebilirsiniz.

Google Nest Mini Ürün Kutusu Resmi

Google Nest Mini

Şu anda Adorama’da çok cazip bir indirim alan Google Nest Mini ile evinizi daha akıllı hale getirin. Harika ses kalitesi, yerleşik Google Asistan ve daha fazlasını içerir.