Razer ve Logitech oyun çevre birimleri de bugün indirimde


Kurulumunuzu yükseltmek için klavyeler, fareler, kulaklıklar ve daha fazlasını içeren Razer ve Logitech oyun çevre birimlerinde tonlarca fırsata göz atın


PC oyuncusu olmak için harika bir an, çünkü oyun çevre birimlerinde aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca fırsat bulduk. İlk olarak, mevcut en iyi oyun klavyelerinden bazılarıyla başlayacağız. Tıklamalı optik anahtarlara sahip Razer Huntsman Mini Yüzde 60 Oyun Klavyesi şu anda 9,92 ABD Doları indirim alıyor ve bu da onu 110,07 ABD Doları karşılığında sunuyor. G PRO Mekanik Oyun Klavyesi 21 $ tasarrufla 108,99 $’a satıldığı için Logitech ayrıca mükemmel indirimler alıyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bununla birlikte, bir adım daha ileri gitmek ve şu anda 30 $ indirim alan Corsair K100 RGB Mekanik Oyun Klavyesine gitmek isteyebilirsiniz, bu da 200 $ karşılığında bir tane alabileceğiniz anlamına gelir. Veya Logitech G915 TKL kablosuz RGB Mekanik oyun klavyesi 201,70 ABD Doları’na satıldığı için Jaime’nin en sevdiği klavyelerden birini edinin ve Dokunsal anahtarları tercih ederseniz 28,29 ABD Doları indirim elde edersiniz.

7.1 Surround sesli Razer Kraken X Ultralight Oyun Kulaklığı 10 $ indirim alırken, 40 $’dan başlayan fiyatlarla yeni bir oyun kulaklığı edinin. Razer’in BlackShart V2 Pro’su da indirimde ve sizinkini 168 $ karşılığında 12 $ tasarrufla alabilirsiniz, ancak orta sınıf segmentinde bir şey arıyorsanız Logitech’in seçeneklerine göz atabilirsiniz. Logitech G Pro X Oyun Kulaklığı 9 Dolarlık bir indirim alıyor, bu da sizinkini 121 Dolara alabileceğiniz veya Logitech G Pro Oyun Kulaklığını 18 Dolarlık bir indirimden sonra sadece 82 Dolara alabileceğiniz anlamına geliyor.

Oyun fareleri de indirimde ve her bütçeye uygun bir tane var. Razer Basilisk Essential Gaming Mouse’u 20 $’lık indirimin ardından yalnızca 30 $’a alabilir veya Logitech G PRO Hero Gaming Mouse’u aynı 20 $’lık tasarrufla 50 $’a alabilirsiniz. Şimdi, kablosuz bağlantı kurmak istiyorsanız Razer’dan iki seçenek var. Naga Pro oyun faresi 49,99 $ indirim alıyor, yani 150 $ karşılığında bir tane alabilir veya 20 $ indirimden sonra şu anda 130 $ karşılığında satılan Razer Viper Ultimate Hyperspeed’i alabilirsiniz. Endişelenmeyin, her ikisi de farenizi saatlerce kesintisiz oyun oynamanız için yeterli güce sahip tutmak için bir RGB şarj yuvasıyla birlikte gelir.

Ve yeni bir oyun faresi alabileceğiniz için, genişletilmiş bir oyun fare altlığı da alışveriş listenizde olmalıdır. Razer Goliathus Extended Chroma Gaming Mousepad’i 10$ tasarrufla 50$’a alabilirsiniz. Daha ucuz bir seçenek, şu anda 62 $ indirim alan LUXCOMS RGB Soft Gaming Mouse Pad Large ile birlikte geliyor, bu da onu 27 $ ‘dan kapmak için bırakıyor ve RGB’yi gerçekten umursamıyorsanız, Corsair MM300’ü seçebilirsiniz. 13 $ indirimden sonra 17 $ için.