Razer Raptor Oyun Monitörü ve diğer harika oyun fırsatları için inanılmaz tasarruflar elde edin


Razer Raptor 27 inç oyun monitörünü, Xbox Series S’yi ve daha fazla ürünü indirimli olarak bulabileceğiniz Amazon.com’daki en son oyun fırsatlarına göz atın


Şu anda yüzde 13 indirim alan ve 100 ABD doları tasarruf sağlayan 27 inç WQHD ekranla gelen Razer Raptor Oyun Monitörü ile başlayan, satışta mükemmel bir oyun ürünleri seçkisine sahibiz. Bu, 165 Hz yenileme hızına sahip yeni monitörünüzü 700 ABD Doları karşılığında alabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca NVIDIA G-Sync ve AMD FreeSync’i destekler ve Razer Chroma RGB’ye sahiptir, bu nedenle oyun kurulumunuzda kesinlikle güzel görünecektir. Ve Razer’dan bahsettiğimiz için, yüzde 54’lük devasa bir indirim gördükten sonra şu anda 60 ABD dolarına satılan Razer DeathAdder v2 Pro Kablosuz Oyun Faresini de eklemeliyiz. Daha iyi bir oyun deneyimi yaşamanız için 70 saatlik pil ömrü ve 8 adet programlanabilir düğme ile birlikte gelir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ayrıca, ilgilenen herkes için 20 ABD dolarına dönüşen yüzde yedi indirim aldıktan sonra şu anda 280 ABD dolarına satılan Xbox Series S Fortnite ve Rocket League Paketinde de tasarruf edebilirsiniz. Bu paket, Fortnite ve Rocket League’in keyfini daha iyi çıkarmanız için tamamen dijital Xbox Series S oyun konsolu, Midnight Drive Paketi, 1.000 V-Papel ve 1.000 Rocket League kredisi içerir. İkinci bir kablosuz oyun kumandasıyla ilgileniyorsanız, yüzde 11 indirimden sonra 63 ABD dolarına satılan Xbox Kablosuz Oyun Kumandası: 20th Anniversary Special Edition’a göz atabilirsiniz. Son olarak, daha güçlü Xbox Series X şimdi yeniden stokta ve sizinkini Walmart.com’dan 642$ karşılığında alabilirsiniz. Ancak, herhangi bir tasarruf içermez.

Diğer fırsatlar arasında, yüzde 32’lik bir indirim gördükten sonra 51 ABD Doları tasarruf sağlayan ASUS ROG Chakram Kablosuz Aura Sync RGB Oyun Faresi yer alıyor. Ancak MSI Clutch GM08 Gaming Mouse, 17$’a satıldığı için bütçesi kısıtlı olanlar için daha iyi bir seçenek olabilir. Ayrıca bir çift ASUS TUF H3 Oyun Kulaklığı H3’ü 22 $’a, cebinizde 28 $ tutmanıza yardımcı olacak yüzde 56’lık çok cazip bir indirimden sonra alabilirsiniz.