Razer Blade 15 Oyun Dizüstü Bilgisayarında yüzde 22’ye kadar tasarruf sağlayın


Razer Blade 15 Oyun Dizüstü Bilgisayarının varyasyonlarını ve satışta daha fazlasını bulabileceğiniz Amazon.com’da bulunan en son fırsatlara göz atın


Razer, CES 2023 sırasında Razer Blade oyun dizüstü bilgisayarlarının ve diğer harika ürünlerin yeni 16 ve 18 inçlik modellerini görmemiz gereken bazı heyecan verici duyurular yaptı. Bununla birlikte, yüzde 22’lik bir indirim aldıktan sonra şimdi 500 dolarlık bir tasarrufu temsil eden sadece 1.800 dolara satılan Razer Blade 15 Oyun Dizüstü Bilgisayarına uygulanan en son tasarruflar için daha da heyecanlıyız. Bu size on birinci nesil Intel Core i7 işlemci, 16GB RAM ve kaputun altında 1TB SSD depolama alanına sahip yepyeni bir oyun dizüstü bilgisayarı kazandıracak.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU

Bu Razer Blade 15 Oyun Dizüstü Bilgisayarı sürümü, oyun oturumlarınızın keyfini sonuna kadar çıkarmanıza yardımcı olmak için 4K netlik ve 240Hz yenileme hızları ile yaratıcı çalışmalar için muhteşem bir 15,6 inç QHD OLED UHD ekran içerir. Ayrıca denkleme NVIDIA GeForce RTX 3060 grafik kartı, THX Uzamsal Ses, Thunderbolt 3 bağlantı noktaları ve daha fazlasını eklemeniz gerekir. Bununla birlikte, 200 dolarlık bir indirim aldıktan sonra 2.200 $ karşılığında 14 çekirdekli 12. nesil Intel Core i7 işlemcili daha güçlü bir sürümü seçebilir veya NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti ile 2.600 $ ‘a daha iyi grafikler elde edebilir ve 400 $ tasarruf edebilirsiniz.

Razeret Bıçağı 15

Razer Blade 15 Oyun Dizüstü Bilgisayarı

Razer Blade 15 Oyun Dizüstü Bilgisayarı, gittiğiniz her yere götürebileceğiniz yeni bir savaş istasyonu arayanlar için mükemmel bir seçenektir. Kaputun altında tonlarca güç, 240Hz yenileme hızlarına sahip 15.6 inçlik büyük bir ekran ve diğer harika özelliklerle birlikte geliyor.

Feragatname

Burada Pocketnow’da, karşılaştığımız en iyi teknoloji fırsatlarını size sunmaktan mutluluk duyuyoruz, böylece en sevdiğiniz ürünlerde ve satın alımlarınızda onları aramak için zaman harcamadan mümkün olduğunca fazla para biriktirebilirsiniz. Bununla birlikte, yayınladığımız anlaşmalar makalelerimizi yayınladığımız sırada geçerlidir ve onlarla karşılaştığınızda artık mevcut olmayabilir veya ürünler stokta bulunmayabilir. Cüzdanınız lehine sizinle çalışmaya kararlı olduğumuz için lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Daha uygun fiyatlı alternatifler aradığınızı varsayalım. Bu durumda, yüzde 23’lük bir indirim sayesinde şimdi 321 dolarlık tasarrufu temsil eden 1.079 dolara satılan Microsoft Surface Pro 9’a da göz atabilirsiniz. Bu model bir SQ3 işlemci, 8GB RAM ve 256GB depolama alanı ile birlikte gelir. Ayrıca, bu Windows 2’si 1 arada tablet ve dizüstü bilgisayardan en iyi şekilde yararlanmak için Microsoft Surface Slim Pen 2’li bir Microsoft Surface Pro İmza Klavyesi almanız gerekeceğini unutmayın. Şu anda 80 dolar kapalı olduğu için 199 dolar hazır.