Razer Basilisk Ultimate Kablosuz oyun faresi 90 $ indirimli!


Bugünün en iyi oyun fırsatları, indirimde Razer Basilisk Ultimate oyun faresini ve daha fazlasını bulabileceğiniz Best Buy ve Amazon’dan geliyor


Bugünün oyun çevre birimleri odaklı anlaşmalarına başlıyoruz. Birincisi, Razer’in en iyi oyun seçeneklerinden biri olan Razer Basilisk Ultimate kablosuz optik oyun faresi, Best Buy.com’da 90$ indirim alıyor, yani sizinkini yalnızca 130$’a alabilirsiniz. Şimdi, bu yine de biraz fazla görünebilir, çünkü aynı oyun faresini Amazon’da 50$ tasarrufla 100$’a alabilirsiniz, ancak Best Buy’ın seçeneği bir Steam Wallet 50$ Hediye Kartı ile birlikte gelir, yani fareniz için yalnızca 80$ ödersiniz. yeni oyun faresi.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Şimdi, daha fazla seçenek arıyorsanız, yeni bir Razer Viper Ultimate kablosuz oyun faresini yüzde 31 indirimle 90 ABD dolarına alabilirsiniz, bu da 40 ABD doları tasarruf anlamına gelir ve ayrıca Razer DeathAdder V2’yi indirimde bulduk. Bu oyun faresi, 21,70 ABD doları tasarrufla yalnızca 48,29 ABD dolarına satılıyor. Logitech G Pro oyun faresi de indirimde ve sizinkini 30$ tasarrufla 100$’a alabilir veya Logitech G PRO X SUPERLIGHT Kablosuz Oyun Faresini 10$ indirim aldıktan sonra 140$’a alabilirsiniz.

  • Razer Basilisk Ultimate Kablosuz Optik Oyun Faresi

  • Logitech G Pro X Superlight

Yeni Razer Huntsman Tournament Edition TKL oyun klavyesini 110$’a 20$ tasarrufla alabileceğiniz için oyun fırsatları burada bitmiyor. Bu klavye, oyun oynamak için en iyisi olan lineer optik anahtarlarla birlikte gelir. Bununla birlikte, en iyi tasarruf, 70 $ indirimden sonra 100 $ karşılığında lineer ve sessiz anahtarlarla birlikte gelen Razer BlackWidow Elite ile gelir. Logitech G915 TKL de satışta. Dokunsal anahtarlara sahip en iyi oyun klavyelerinden birini 34,88 ABD doları tasarrufla 195,11 ABD dolarına alabilirsiniz ve daha bütçe dostu bir seçenek arıyorsanız, Logitech G PRO oyun klavyesini 120 ABD doları ve 10 ABD doları tasarrufla da düşünebilirsiniz.

Ve son olarak, piyasada yeni bir oyun kulaklığı arıyorsanız, Logitech G PRO X Kablosuz Lightspeed oyun kulaklığını 182 $’a 17,98 $ indirimle alabilir veya daha uygun fiyatlı Logitech G PRO oyun kulaklığını 10 $ aldıktan sonra 90 $’a satın alabilirsiniz. indirim. Buna ek olarak, Razer BlackShark V2 Oyun Kulaklığı aynı 90 Dolar’a 10 Dolar indirimle gidiyor, ancak yeni Razer BlackShark V2 Pro Kablosuz Oyun Kulaklığı’nı yüzde 19 indirimle 146 Dolar’a alarak 34 Dolar indirim kazanabilirsiniz.