Rapora göre, OnePlus 9RT bu yılın sonlarında, Android 12 tabanlı OxygenOS ise gelecek ay geliyor


Bu yıl bir T serisi alamıyoruz, ancak en azından sınırlı pazarlarda yeni OnePlus 9RT’yi kontrol edebiliriz.


OnePlus, 2021’in en başarılı şirketlerinden biri haline geldi. Yeni Nord cihazları seçimi ve en yeni OnePlus 9 serisi, şirketin 2021’in ilk yarısında ABD’de en hızlı büyüyen OEM olmasına yardımcı olmuş gibi görünüyor. ayrıca, 2021’in ilk yarısında dünya çapında yıllık bazda %257’lik bir sevkiyat artışı elde ederek küresel pazarda inanılmaz rakamlar bildirdi. Şimdi, başlamış olduğumuz gibi, şirketin bu yıl için ürün yelpazesine yakında yeni bir cihaz ekleyebiliriz gibi görünüyor. yeni bir OnePlus 9RT hakkında söylentiler almak için.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bu yılın başlarında, OnePlus’ın T serisinin bir parçası olarak yeni bir cihaz piyasaya sürmeyeceğini öne süren bilgiler aldık; geçen yılki yinelemenin bize Pro değil, yalnızca bir OnePlus 8T verdiği düşünülürse, bu sürpriz olmadı. . Bununla birlikte, Android Central’dan gelen en son bilgiler, OnePlus’ın yeni bir amiral gemisi cihazı olan OnePlus 9RT’yi piyasaya sürebileceğini iddia ediyor. Yeni amiral gemisi Ekim ayında gelebilir ve geliştirilmiş bir OnePlus 9R olması bekleniyor. Ne yazık ki, OnePlus 9RT ayrıca belirli pazarlar, Hindistan ve Çin ile sınırlı olacak, bu da Amerika Birleşik Devletleri’nde bir tane almak istiyorsanız çok denemeniz gerektiği anlamına geliyor.

Yeni OnePlus 9RT’nin, en son OnePlus amiral gemilerinde olduğu gibi aynı 120Hz Yenileme hızlı AMOLED ekrana sahip olması bekleniyor. Ayrıca bir Qualcomm Snapdragon 870 işlemci, 4.500 mAh pil ve 65 W şarj desteği içerebilir. Söylentiler ayrıca 50MP Sony IMX766’yı ana atıcı olarak getireceğini öne sürüyor.

OnePlus 9RT, kutudan çıkar çıkmaz Android 12 tabanlı OxygenOS 12 çalıştıran ilk OnePlus cihazı da olabilir. Bu sürüm, Color OS’nin görünümünü taklit edecek, ancak yine de OnePlus Launcher’ı ve İş-Yaşam Dengesi, Zen Modu, Scout ve daha fazlasını sunacak.

Kaynak Android Merkezi