Qualcomm’un yeni Insider programı, size yeni Snapdragon cihazlarında bilgi verir


Ne bilmek istiyorsun

  • Qualcomm, teknoloji içerik oluşturucuları için yeni Snapdragon Insider Erişim Programını başlattı.
  • Program yalnızca Snapdragon Insider üyelerini kabul ediyor ve bu programın genel halka açılıp açılmayacağını belirtmedi.
  • Program üyeleri, Snapdragon destekli yeni cihazlara, etkinliklere ve daha fazlasına öncelikli erişim elde edecek.

Qualcomm, kendi markası olan içerik oluşturucuların güçlenmesine yardımcı olduğu ürünlerle etkileşim kurabileceği başka bir yol açtı.

Qualcomm, teknoloji tutkunu etkileyicilerini oluşturulmasına yardımcı olduğu ürünlerle bir araya getirmeyi amaçlayan yeni Snapdragon Insider Erişim Programı’nın lansmanını duyurdu. Bu yeni erişim programı, genel halka değil, yalnızca Snapdragon Insider üyelerine açıktır ve onlar, Snapdragon destekli cihaz lansmanlarına, etkinliklere özel erişime ve daha fazlasına öncelikli erişim elde edeceklerdir. Insider üyeleri kaydolabilir (yeni sekmede açılır) şimdi, herhangi bir son tarih olmadan, programı içerik oluşturucuların istedikleri zaman katılabilmesi için açık bırakıyor.

Seçilirseniz, şirket, topluluğunuzla paylaşmanız için yeni bir cihazla veya isterseniz katılabileceğiniz bir etkinlikle adınızı ulaşabileceği içerik oluşturucular listesine ekleyecektir. Başvurmak isteyen Snapdragon Insider üyelerinin ABD’de ikamet etmesi ve 18 yaşında veya daha büyük olması gerekir.

Qualcomm'un Snapdragon 8 Gen 2 mobil platformu.

(İmaj kredisi: Qualcomm)

Şirket, bu programla “çeşitli ve geleneksel olarak yeterince temsil edilmeyen bir teknoloji içeriği oluşturucuları grubunu” çekmek ve desteklemek istiyor. Ek olarak, başvuru sırasında birden fazla farklı içerik oluşturma alanı vardır, Qualcomm içerik oluşturucuları tüm potansiyel ilgi alanlarını seçmeye teşvik eder. SoC yaratıcısı, topluluklarını büyütmek isteyen teknoloji içeriği yaratıcılarının bu fırsattan yararlanacağını umuyor.