Qualcomm Snapdragon Connect nedir?


Qualcomm Snapdragon Connect nedir?

Qualcomm’un Snapdragon Connect’i, hızlı ve güvenilir bağlantı için en iyi teknolojilerden bazılarını içeren bağlantılı bir ürünü ifade eden bir rozettir. Snapdragon Connect, Snapgradron 8 Gen 1 platformuna sahip telefonlar ve tabletlerin yanı sıra bilgi işlem, oyun, AV/VR ve otomotiv gibi diğer kategorilerde kullanılabilecek.

Neden istesin ki?

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Samsung Galaxy S22 Ultra Ekran Android Merkezi Web Sitesi

(İmaj kredisi: Nick Sutrich / Android Central)

Her gün en yeni mobil işlemcilere ve teknolojiye ayak uydurmazsanız, yeni bir telefon veya tablet teknik özellik sayfası, anlaşılması güç bir rakamlar ve jargon koleksiyonu gibi görünmeye başlayabilir. Bağlanabilirliğin önemi artmaya devam ettiği için bu özellikle doğrudur. En iyi hızlara ve en düşük gecikmelere sahip bir cihaza sahip olmak her zamankinden daha önemli.

Qualcomm, en iyi Android telefonların çoğu da dahil olmak üzere ABD’de satılan amiral gemisi telefonların çoğuna güç sağlayan CPU ve GPU paketleri ile tanınır. Qualcomm, telefonunuzun Wi-Fi, Bluetooth ve 5G’ye bağlanmasını sağlayan donanım gibi, bu cihazların ekranlarının altındaki birçok başka teknolojiden de sorumludur. Telefonunuzda uygun bir modeme sahip olmak, ihtiyaç duyduğunuzda mümkün olan en iyi bağlantıya sahip olduğunuzdan emin olmanın anahtarıdır.