Qualcomm, sınıfının en iyisi 5G ve Wi-Fi özellikli cihazlar için Snapdragon Connect’i duyurdu


Ne bilmek istiyorsun

  • Qualcomm, mobil cihazlar için yeni Snapdragon Connect rozetini piyasaya sürüyor.
  • Snapdragon Connect, OEM’lerin cihazlarına uygulamaları için Qualcomm’un en iyi bağlantı teknolojilerinden oluşan bir paket içerir.
  • Rozet, akıllı saatler ve akıllı gözlükler gibi giyilebilir cihazlar için “yakında” platform ile mobil, oyun, AR/VR cihazları ve otomotivde kullanılabilecek.

Qualcomm, mobil bağlantı söz konusu olduğunda en iyi çözümlerden bazılarını sunar. Bu nedenle, şirketin en iyi bağlantı teknolojilerini taşıyan cihazlar için yeni rozeti olan Snapdragon Connect’i piyasaya sürmesi mantıklı.

Qualcomm’un Snapdragon Sound markasına benzer şekilde, Snapdragon Connect aslında yeni bir ürün değildir. Akıllı telefon OEM’leri gibi teknoloji şirketlerinin cihazlarında yararlanabilecekleri kapsamlı bir teknoloji paketini temsil eden bir ürün koleksiyonudur.

Aslanağzı Bağlantısı

Kaynak: Qualcomm (İmaj kredisi: Kaynak: Qualcomm)

Snapdragon Connect, Snapdragon 8 Gen 1 ile çalışan en iyi Android telefonlar için sub-6 ve mmWave 5G (varsa), Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.1 ve üstünü ve Snapdragon X65’te bulacağınız çok daha fazlasını içerir 5G modem ve yeni X70 modem.