PureVPN’in dijital güvenlik ve gizlilik için 5 yıllık planında %89 gibi muazzam bir indirim elde edin


VPN, çevrimiçi ortamda güvende kalmanıza yardımcı olacak harika bir araçtır. PureVPN’in inanılmaz Kara Cuma promosyonu size ihtiyacınız olan çevrimiçi korumayı daha ucuza sağlar!


Doğru araçlar olmadan bir işi yapmaya çalışmak genellikle tehlikelidir ve bu, internette geçirdiğiniz süre için geçerlidir. VPN, çevrimiçi ortamda güvende kalmanıza, verilerinizi korumanıza ve gezinirken meraklı gözlerden uzak tutmanıza yardımcı olacak mükemmel bir araçtır. PureVPN’in inanılmaz Kara Cuma promosyonu, ihtiyacınız olan çevrimiçi korumaya tam fiyat ödemek zorunda kalmadan erişmenizi sağlar.


Taramanızı Beş Tam Yıl Boyunca Koruyun

Black Friday ve PureVPN’in bu yılki 15. yıl dönümünü kutlamak için şirket, popüler beş yıllık paketlerinde şaşırtıcı bir promosyon sunuyor. Bağlantımızı kullanarak 5 yıllık bir planda %89 oranında muazzam bir tasarruf elde edebilir ve aboneliğinizi ayda yalnızca 1,25 ABD doları haline getirebilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Çevrimiçi bir VPN kullanmak, kendinizi korumanın ve bölgesel içerik kilitleri gibi şeyleri kaldırmanın mükemmel bir yoludur. PureVPN, başkalarının çevrimiçi etkinliğinizi görmesini neredeyse imkansız hale getiren hızlı, güvenli bağlantılar sunarak ziyaret ettiğiniz web sitelerinin gönül rahatlığıyla keyfini çıkarmanızı kolaylaştırır.

PureVPN Temel Özellikler

PureVPN, onu çevrimiçi bulabileceğiniz diğer VPN seçeneklerinden ayıran benzersiz özelliklerle doludur.

  • Geniş Kapsam: PureVPN, dünya çapında 78’den fazla ülkede 6500’den fazla etkileyici sunucuya sahiptir.
  • Tüm Cihazları Kapsar: PureVPN araçlarınızla 10 adede kadar cihazda oturum açın.
  • Her zaman: Diğer VPN hizmetlerinin aksine, PureVPN gerçekten her zaman açık bir deneyim sunarak, korumanıza her zaman güvenebilmenizi sağlar.
  • Kullanımı kolay: PureVPN, tüm büyük platformlarda ve işletim sistemlerinde eksiksiz uygulamalarla kullanımı inanılmaz derecede kolaydır.
  • İçerik Akışı: PureVPN, izlemek istediğiniz program ve filmlerdeki bölgesel içerik kilitlerini kaldırmak için Netflix, iPlayer ve Amazon Prime gibi hizmetlerle birlikte çalışır.

Bu harika fırsatların yanı sıra PureVPN, yakın zamanda PureVPN ile çalışan üç yeni eklentinin eklendiğini duyurdu: PureKeep, PurePrivacy ve PureEncrypt.

PureKeep ile kırılması zor parolalar oluşturup koruyabilir ve bunları gizli bilgilerin yanında saklayabilirsiniz. PurePrivacy, kendi gizlilik ayarlarınızı yönetmenize izin vererek sosyal medya hesaplarınız üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlar. Son olarak, PureEncrypt, hassas verilerinizi, verilerinizi parola korumasıyla düzenlemenize ve yönetmenize izin veren şifreli bir kasaya koyar.

PureVPN ayrıca 15. yıl dönümünü kutlamak için tamamen yeni bir kullanıcı arayüzü başlatıyor. Bu, çevrimiçi deneyiminizi daha da geliştirmek için yeni yaşam kalitesi yükseltmeleri sağlarken aracın kullanımını daha da kolay ve pürüzsüz hale getirir.

Bu PureVPN Kara Cuma fırsatları rakipsizdir, özellikle siparişinizde fazladan %2 indirim kazanmak için bağlantımızı kullanırsanız. Beş yıllık plana bugün kaydolun ve dijital dünyamızda güvenliğin tadını çıkarın.

Bu gönderiye sponsor olduğu için PureVPN’e teşekkür ederiz. Sponsorlarımız, sunucu maliyetleri, tam zamanlı geliştiriciler, haber yazarları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere Pocketnow’u çalıştırmakla ilgili birçok maliyeti karşılamamıza yardımcı oluyor.