PS5 için The Last of Us Part 1: Ön sipariş kılavuzu, Firefly Sürümü ve çıkış tarihi ayrıntıları


Naughty Dog’un ikonik 2013 oyununu yeni nesil oyunlarla buluşturan The Last of Us Part 1 resmi olarak duyuruldu. Bu yeniden yapımın sadık olması amaçlanmış olsa da, oyuncuların sabırsızlıkla bekleyebileceği oldukça büyük bazı değişiklikler var. The Last of Us Part 1 ön siparişleri açıldı ve oyunun birkaç farklı sürümü alınabiliyor.

Karar vermek için yardıma ihtiyacınız varsa, karar vermenize yardımcı olacağız. The Last of Us Part 1 için ön sipariş verme hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

The Last of Us 1. Bölüm ön sipariş kılavuzu: Standart Sürüm

(İmaj kredisi: PlayStation)

Oyunun hangi sürümünü almak isterseniz isteyin, The Last of Us Part 1, orijinal oyunun yeniden çevrimidir ve PS5’in avantajlarından yararlanmak için tasarlanmıştır. Yeniden yapılanma, orijinal deneyimi The Last of Us Part 2 ile uyumlu hale getiriyor, yeni oyun özellikleri ekliyor ve kontrolleri yeni erişilebilirlik seçenekleriyle modernleştiriyor. Ek olarak, tümü oyunun daha iyi görünmesi için tasarlanan ara sahneler sırasında yeni aydınlatma, dokular ve hatta kamera açılarıyla görseller daha iyi.