PS5 için Final Fantasy 16: Oynanış, hikaye ve bilmeniz gereken her şey


Efsanevi Final Fantasy serisinin sonuncusu duyuruldu. PS5 için Final Fantasy 16, oyunculara tanıdık ruhlar, yaratıklar ve canavarlar arasında geçen yepyeni bir hikaye ve karakterler sunuyor. Bu noktada, Final Fantasy 16 hakkında henüz pek bir şey bilinmiyor ve birçok konuda hala karanlıktayız. Yine de takdir edilecek ve üzerinde çalışılacak bazı pırıltılar var, bu yüzden Android Central’da bu muhteşem aksiyon RPG’sine dalmadan önce bilmeniz gereken her şeyi bir araya topladık.

Yepyeni bir Final Fantasy oyununun lansmanı her zaman büyük bir olaydır ve bu oyunu geliştiren ekiple birlikte, geldiğinde mevcut en iyi PS5 oyunlarından biri olabilir.

PS5 için Final Fantasy 16 nedir?

(İmaj kredisi: Kaynak: Square Enix)

Epik bilimkurgu fantazi serisinin sonuncusu Final Fantasy 16 (XVI), yakında Square Enix’ten çıkacak tek oyunculu bir aksiyon RPG’sidir. 17 Eylül 2020’de PS5 konsoluna özel olarak duyurulan Final Fantasy 16, şimdiye kadarki en çarpıcı Final Fantasy olmayı vaat ediyor. Çoğu Final Fantasy oyununda olduğu gibi, bu oyun da çağrılmış ruhlar ve korkunç düşmanlar şeklinde pek çok tanıdık yüzle yeni bir dünyada tamamen yeni karakterler içerecek.