Prime Day, çocuklar için satın almanın tam zamanı


Çevrimiçi alışveriş devi Amazon’un binlerce üründe indirimler sunduğu yılın o zamanı – Prime Day. Ebeveynler için bu zamanı, teknoloji de dahil olmak üzere çocuklarımıza hediye satışları bulmak için kullanıyoruz.

Giyim veya alet olsun, muhtemelen bir fiyat düşüşü olacaktır. Satışta çok sayıda Prime Day çocuk aleti varken, ne satın aldığınızı ve neyin zor kazandığınız paraya değdiğini anlamak zor olabilir. Endişelenme – seni yakaladık.

Tabletler bolca

Amazon Fire HD 10 Çocuk Pro, HD 8 Çocuk ve 7 Çocuk

(İmaj kredisi: Chris Wedel/Android Central)

Geçmişte olduğu gibi, Amazon kendi ürünlerinin çoğuna en iyi indirimlerden bazılarını alacak. Bu, çocuklar için de tasarlanmış cihazlar anlamına gelir. Prime Day sırasında çocuklara tavsiye edilebilecek en kolay şeylerden biri, mükemmel Amazon Fire Kids tabletleridir. Bu tabletlerde ciddi indirimler görmenin yanı sıra, çocuğunuz için eğlenceli ve daha da önemlisi, onların keyif alması için güvenli bir şey almış olacaksınız.

Amazon Kids Fire tabletlerinin bu kadar harika olmasının büyük bir nedeni yazılımdır. Eh, bu ve iki yıllık endişesiz garanti, birlikte verilen çocuk dostu kılıf ve mükemmel fiyat. Ancak bu tabletleri diğer markalardan ayıran şey Amazon Kids+ yazılımıdır.

Amazon Fire Çocuk tabletleri

(İmaj kredisi: Chris Wedel/Android Central)

Amazon, aralarından seçim yapabileceğiniz toplam altı farklı çocuk tableti seçeneğine sahiptir. Bu kadar çok seçenekle çocuğunuz için hangi seçeneğin en iyi olduğunu anlamak zor olabilir, ancak bu konuda size yardımcı olacak kullanışlı bir kılavuzumuz var.