Pocketnow Daily: Samsung Galaxy Z Fold 3: Çılgın YENİ Kamera?! (video)


Bugünkü Pocketnow Daily’de yakında çıkacak olan Samsung Galaxy Z Fold 3, 240Hz ekranlı Apple cihazları ve daha fazlası hakkında konuşuyoruz.Apple’ın en yeni M1 MacBook’ları, iPad Profesyonelleri ve daha fazlası satışta

Microsoft Surface dizüstü bilgisayarlar, SSD’ler ve Razer çevre birimleri bugün satışta

OnePlus 8, 7T, Amazon Echo paketleri ve daha fazla cihaz satışta

Her zamanki gibi, bugün anlaşmalarla başlayalım ve bugün bazı farklı anlaşmalarımız var. Akıllı telefonunuzu değiştirmek istiyorsanız, OnePlus’ın şu anda web sitelerinde bazı çılgın fırsatları var, ancak hızlı hareket etmelisiniz çünkü OnePlus 8’in giriş seviyesi modeli zaten tükendi. 12GB RAM’e giderseniz, bu 100 $ indirimli, 699’da kalıyor. Hala oldukça iyi bir telefon olan OnePlus 7T 250 indirimli, bu da onu sadece 349 dolarda bırakıyor. Apple’a taşınan Amazon, en son iPad Air’i 50 dolar indirime sahip, bu da giriş seviyesi modelini 549 sevk etti, ancak daha fazla depolama ve hatta Hücresel model için giderseniz de benzer bir indirim alabilirsiniz. Bir saniyeliğine Apple’a bağlı kalarak, Apple Watch Series 6, sevk edilen 379 dolardan başlayan harika bir 20 dolar indirimle sunuluyor. Daha fazla bilgisayar ve parça istemeye devam edenler için, Microsoft Surface Laptop 3 200 $ indirimli, yani 799 sevk fiyatından başlıyor. Ve arkadaşlar, Galaxy S21 serisinde hala takas fırsatları, Samsung SSD’ler, LG ekranlar, Pikseller ve daha fazlası olduğundan, Samsung akıllı telefonlar için açıklamadaki bağlantılarda daha fazla fırsat var.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

OnePlus patent başvurusu, yuvarlak kadranlı ve iki kayış tasarımlı akıllı saati ortaya koyuyor

Artık belli ki OnePlus telefonlarındaki anlaşmaların ne anlama geldiğini biliyorsunuz. Bakalım sırada ne var, evet yeni telefonlar alıyoruz ama hepsi bu kadar değil. Pete Lau, 2021’in başlarında şirketten bir akıllı saat alacağımızı doğruladığından beri sızıntılar durmadı. Şimdi, TechNik News tarafından tespit edilen ve şemaları gösteren Watch’ın bazı yeni patentlerine sahibiz. Üstte bir halka bulunan yuvarlak bir tasarım alıyoruz, ancak bunun bazı Samsung Saatlerinde gördüğümüz gibi dönen bir çerçeve mi yoksa kapasitif mi olacağı belli değil. Patentten ayrıca 2 farklı kayış tasarımı görebilirsiniz, biri Apple Watch için spor silikon kayışlara benziyor ve diğeri muhtemelen deri kayış olabilecek daha geleneksel bir görünüme sahip. Dolayısıyla, düşünürseniz, OnePlus, farklı demografik özelliklere hitap etmek için Elegant ve Sport modellerini de tercih edebilir. Şimdiye kadar, Wear OS tabanlı olması ve kalp atış hızınızı ve diğer hayati değerleri ölçmek gibi özellikler için farklı sensörler getirmesi dışında, yazılım için gerçek bir sızıntımız yok.

Apple’ın yeni AirPods 3’ü de önümüzdeki ay gelebilir

Bir an için Apple’ın Mart Etkinliği hakkında konuşalım, çünkü söylentiler, Cupertino’dan bir ton ürün beklememiz gerektiğine işaret ediyor. Şimdi sorumluluk reddi, bu ihbarcı en iyi geçmişe sahip değil, ancak bu tweet, güvenilir kaynaklardan ele aldığımız diğer söylentilerle birlikte gidiyor. Tweet’te bize, yeni iPad Pro, AirTag’ler ve yeni AirPod’ları kontrol ettiği yerde kesim yapacağı söylenen ürünlere dair bir kontrol listesi veriyor ve bunlar, Prosser’ın geçen haftaki sızıntılarıyla hemen hemen uyumlu. Ancak, yeni ARM Mac’ler ve Cheaper AirPods Max dahil olmak üzere 2 ürünün üstünü çizdi. Şimdi bir özet olarak, geçen hafta Jon Prosser hem AirTag’lerin hem de yeni iPad Pro’nun Mart ayı için planlandığını doğruladı, bu yüzden bu neredeyse bitmiş bir anlaşma gibi görünüyor. AirPods’a gelince, tonlarca söylenti duyuyoruz ama bunun 3. Nesil AirPod’ları mı yoksa 2. Nesil AirPods Pro’yu aldığımız anlamına mı geldiğini bilmiyoruz. Bakalım Mart’a sadece birkaç hafta kaldı ve ne kadar çok ürün o kadar iyi, ama doğru, bu ekonomi bu fikri çekici kılmıyor.

Bir sonraki iPhone/iPad Pro, 240 Hz’e kadar değişken yenileme hızına sahip mi olacak? Apple’ın patenti öyle diyor

Bazı yeni ve çılgın sızıntılar varken spot ışığını tekrar Apple’a çevirelim.. Pekala, sıralayın. Patentli bir şekilde Apple, yüksek yenileme modunun etkinleştirilebileceği bir iPhone Ekranını tanımlayan yeni bir patent keşfetti. Bunların hepsi harika ama bunu haftalardır ele alıyoruz, ama bekleyin. Burada ilginç olan, bu yüksek yenileme modunun içeriği yerel yenileme hızının 4 katına kadar güncelleyebileceğinden bahsetmesidir. Ve matematiği yaparsanız, bu, iPhone’unuzun 240Hz’e kadar çıkabileceği anlamına gelir. Evet, 240Hz. Dokunmatik örneklemenin Apple için yeni olmadığını biliyoruz, ancak yenileme hızı dedi. Tabii ki, dünkü manşetlerin çoğu bunun iPhone 12S’ye geleceğini iddia etti, ancak Apple’ın çalışma şeklini biliyoruz, bu yüzden patenti alsalar bile büyük olasılıkla bu yıl alamayacağız, hatta belki de hiç alamayacağız. .. Ya da kim bilir, kurbağa sıçrayabilirler. Şimdiye kadar iPhone 12S Serisinin Pro modelleriyle iPhone’ları yüksek yenileme hızına sahip ekranlarla tanıştırmasını bekliyorduk, ancak yine de bunların 120Hz ile sınırlı olmasını bekliyoruz. Ancak, aldığımız yeni LTPO teknolojisi sayesinde bu Sürekli Açık Ekranları da beklemeliyiz.

Samsung Galaxy Z Fold3’ün yine ekran altı kamerayla geleceği söyleniyor

Ve son olarak, bugünün en sıcak haberine geçelim, Samsung ve katlanabilirlerden bahsedelim çünkü çok ilginç bir gelişmemiz var. Hatırlarsanız, birkaç hafta önce Ben Geskin’den Galaxy Z Fold 3’ün tasarımını ve muhtemelen S21 Ultra’nın kamerası ile ekran altı selfie atıcısının en çok öne çıkan 2 özelliğini gösteren bazı yeni görseller aldık. Şu anda bunun hiç olmayacağını düşündük, ancak Ice Universe’den yeni bir tweet, Galaxy Z Fold 3’ün Panel Altı Kamera olan UPC’yi benimsemesinin hala çok muhtemel olduğunu iddia ediyor. Bu teknoloji Samsung tarafından CES’te duyurulmuştu ve elbette ZTE’nin zaten yaptığı gibi onu akıllı telefonlara ilk getiren onlar olmayacaktı. Bununla birlikte, bu, daha iyi kaliteye ihtiyacınız olduğunda kapak ekranında hemen hemen normal bir selfie atıcınız olduğundan veya tam tersi olduğundan, ekran altı kameralı katlanabilir bir kameraya sahip olarak onlara bazı ciddi övünme hakları veriyor, emin değiliz. . Z Fold 3’ten beklediğimiz diğer bazı şeyler arasında daha küçük 120Hz ekranlar, bir S Pen, One UI 3.5 üzerinde çalışan Snapdragon 888 ile tipik amiral gemisi özellikleriniz yer alıyor ve hala fiyat etiketinin 2000 $ civarında olmasını bekliyoruz. işaret.

Abone:
http://bit.ly/pocketnowsub
http://pocketnow.com

Bizi takip edin:
http://flipboard.com/@Pocketnow
http://facebook.com/pocketnow
http://twitter.com/pocketnow