Plex, favori akış hizmetlerinizden doğru içeriği bulmanızı kolaylaştırır


Ne bilmek istiyorsun

  • Plex, tüm kullanıcılara gelen birkaç yeni değişikliği duyurdu.
  • Plex Discover, kullanıcıların filmlerin veya şovların nerede olduğunu görmesini kolaylaştırır.
  • Evrensel İzleme Listesi, birçok akış hizmeti için platformlar arası bir izleme listesi olarak çalışır.

Pek çok kişi için Plex, kendi kişisel film kitaplığınızın, TV şovlarının ve bir NAS sunucusunda saklamış olabileceğiniz diğer her şeyin evidir. Ancak bu, abone olabileceğiniz çeşitli akış hizmetlerini hesaba katmaz. Plex de orada yardım etmeyi umuyor.

Plex Little Miss Sunshine'ı Keşfedin

(İmaj kredisi: Plex)

Hepimiz daha önce orada bulunduk. Haftalık film gecesi için ne izlemek istediğinizi bulmaya çalışmak, sadece Disney+, Netflix veya başka bir şey gibi farklı uygulamalar arasında gidip gelmek için. Plex tarafından sunulan ilk yeni özellik (yeni sekmede açılır) bugün, abone olduğunuz akış hizmetlerini Plex hesabınızla bağlayabileceğiniz için hayatı biraz daha kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Plex Discover ile başlıkları arayabilirsiniz ve Plex size bu filmleri veya şovları nerede bulabileceğinizi söyleyecektir. Bu, yalnızca hayal kırıklığına uğramak ve gerçekten izlemek istemediğiniz bir şeye inmek için farklı uygulamalar arasında zıplamayı ortadan kaldırır.

Plex Evrensel İzleme Listesi

(İmaj kredisi: Plex)

Sırada, yeni Evrensel İzleme Listesi, daha sonra izlemek istediğiniz şovları veya filmleri takip etmek isteyenler için de çok büyük olacak. İzleme listelerinizi farklı uygulamalar arasında budamak ve sürdürmek zorunda kalmak yerine, Plex size her şey için tek adres sunuyor. Yine, abone olduğunuz farklı akış hizmetlerini seçmek için ayarlara gitmeniz gerekecek, ancak daha sonra sorunsuz bir şekilde ilerliyor.