Pixel Watch’ı Pixel Stand v2 ile şarj edebilir misiniz?


Pixel Watch’ı Pixel Stand v2 ile şarj edebilir misiniz?

En iyi cevap: Hayır. Google Pixel Watch yalnızca kutudan çıkan manyetik şarj cihazıyla şarj edilebilir. Pixel Stand v2 de dahil olmak üzere diğer Qi özellikli şarj pedlerinde şarj oluyor gibi görünse de desteklenmiyor ve onaylanamıyor. Google, Pixel Watch’ı yalnızca kendi şarj cihazıyla şarj etmeyi önerir.

Pixel Watch’ı neden Pixel Stand v2 ile şarj edemiyorsunuz?

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Google Pixel telefonlarını ve diğer Qi özellikli cihazları şarj etmek için tasarlanan Pixel Stand v2’ye rağmen, Google Pixel Watch aslında Qi özellikli değildir. Bu, Pixel telefonlar da dahil olmak üzere bazı Android telefonların ters şarj etme özelliklerinden de yararlanamayacağı anlamına gelir.

Google, bazı cihazların Pixel Watch’a ücret ödeyebileceğini veya en azından öyle görünebileceğini belirtiyor. Ancak şirket, saati şarj etmek için desteklenen ve “güçlü ve tutarlı bir şarj deneyimi” sunan tek aksesuarın resmi şarj cihazı olduğunu söyledi. 9to5Google Bir açıklamada.