Pixel Watch sızıntısı bizi temkinli bir şekilde iyimser kılıyor


Ne bilmek istiyorsun

  • Son sızıntılar bize iddia edilen Pixel Watch’ın piyasaya sürüldüğünde nasıl görünebileceğini gösterdi.
  • Okurlarımıza Pixel Watch tasarımı hakkında ne düşündüklerini ve bu tasarım nihai olsaydı bir tane satın alıp almayacaklarını sorduk.
  • Yanıtların yarısından fazlası bunun teknik özelliklere ve fiyata bağlı olduğunu söylüyor.
  • Oyların% 26’sı şimdi memnuniyetle bir tane satın alacaklarını söylüyor.

Pixel Watch olduğu iddia edilen ilk canlı görüntülerin ardından heyecan verici bir hafta geçti. Cihaz, önce bantlar kapalıyken ve daha sonra bantlarla birlikte birkaç görüntüde göründü ve Google nihayet lanet olası şeyi başlattığında neyi dört gözle bekleyebileceğimiz konusunda bize iyi bir fikir verdi.

Bu hafta okuyucularımıza, bu son tasarım olsaydı Pixel Watch’ı satın alıp almayacaklarını sorduk. Yanıtların %51’i bunun cihazın özelliklerine ve fiyatına bağlı olduğunu söylüyor ki bu mantıklı. Fazla bir şey bilmiyoruz, ancak son zamanlarda çıkan bir söylenti, cihazı 300 ila 400 $ aralığında tutuyor ve bu da onu en iyi Android akıllı saatlerden bazılarına karşı yarıştırıyor. Bu, daha yüksek özelliklerin Pixel Watch için kartlarda olduğunu gösterebilir, ancak elbette bekleyip görmemiz gerekecek.

Okurların %26’sı biraz daha hevesliydi ve yapabilselerdi saati şimdi alacaklarını söylediler. Ancak %21’i ilgilenmedi.

Pixel Watch sızıntı anket yanıtları

(İmaj kredisi: Piksel İzleme)

Facebook’ta Benjamin Jagun, bunun kesinlikle teknik özelliklere bağlı olduğunu söylüyor. Aksi takdirde, diğer akıllı saatleri düşünebilirler.