Pixel Buds Pro’da aktif gürültü önleme özelliği var mı?


Pixel Buds Pro’da aktif gürültü önleme özelliği var mı?

En iyi cevap: Evet! Yakında kullanıma sunulacak olan Pixel Buds Pro, yalnızca kulaklarınıza takıldıktan sonra pasif gürültü engellemenin yanı sıra çalışan aktif gürültü engellemeyi değil, aynı zamanda dikkat dağıtıcı ortam gürültüsünü daha da engellemek ve rahat ve özelleştirilmiş bir uyum sağlamak için Silent Seal adlı benzersiz bir özelliği de içeriyor. .

Pixel Buds Pro’daki aktif gürültü engelleme özellikleri nelerdir?

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

ANC olarak da adlandırılan Aktif Gürültü Engelleme, dikkat dağıtan ortam veya arka plan gürültüsünü azaltmaya yardımcı olmak için kullanılan hoparlörlerden oluşan kulaklıklarda bulunan bir teknolojidir. Bu, bir uçağın veya tren motorunun uğultusunu, bir komşunun çim biçme makinesinin vızıltısını veya yoğun bir şehir caddesinin veya kalabalık kapalı mekanın koşuşturmacasını içerebilir. Mikrofonlar, kulaklıkların hem içinden hem de dışından gelen sesleri etkili bir şekilde dinler ve ses dalgalarını nötralize etmeye yardımcı olur, böylece müzik çalma listesi, podcast veya film olsun, dinlediğiniz şeye odaklanabilirsiniz.

Google’ın Pixel Buds Pro’su, özel bir işlemci, özel algoritmalar ve özel hoparlörlerin yanı sıra üç mikrofon kullanarak bu teknolojiyi içerir. Kulaklığın arkasına dokunup basılı tutarak ANC’yi kolayca etkinleştirebilirsiniz; kapatmak için aynısını yapın.

Pixel Buds Pro egzersiz yaşam tarzı

(İmaj kredisi: Google)

Ayrıca Silent Seal, Google’ın kendi teknolojisidir ve dış seslerin engellenmesini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur. Maksimum gürültü engelleme elde etmenizi sağlamak için her bir kullanıcının kulağına otomatik olarak uyum sağlayarak çalışır. İlginç bir şekilde, Silent Seal aynı zamanda kulak kanalınızdaki basıncı da izler, böylece uzun süre giymek için rahat kalırlar. Pixel Buds Pro aynı zamanda su ve ter geçirmez olduğundan, ANC sayesinde kendi “bölgenizde” kalırken bunları plajda, havuz kenarında ve spor salonunda terlerken takabilirsiniz.