Pixel 6 ve Fitbit paketleri, belirli Google çevrimiçi mağazalarında sınırlı bir süre için görünür


Ne bilmek istiyorsun

  • Google Store, Pixel ve Fitbit paketlerinin tanıtımını yapmaya başladı.
  • Paketler, indirimli fiyata bir Pixel 6 cihazı ve Fitbit Charge 5’i birlikte içerir.
  • Bu fırsatlar İngiltere ve Almanya dahil olmak üzere belirli bölgelerde yayında.

Pazarda yeni bir Pixel ve fitness takipçisi arıyorsanız, Google’ın sizin için paketi vardır. Türünün ilk örneği olan bir anlaşmayla Google, size en yeni Pixel cihazını ve yeni bir Fitbit’i kazandırabilecek paketler sunuyor.

Paket anlaşması 9to5Google tarafından tespit edildi ve seçili Avrupa pazarlarında yayında gibi görünüyor. Bu paketlerle, potansiyel alıcılar oldukça makul bir indirimle Pixel 6 ve Fitbit Charge 5 satın alabilirler. Standart Pixel 6 anlaşması, her iki cihazı da İngiltere’de 700 £ ve Almanya’da 756,95 € karşılığında, sırasıyla 68 £ ve 72 € tutarında tasarruf sağlar. Alman vitrini, alıcıların Charge 5’te %40 indirim aldıklarını belirtiyor ki bu kulağa hiç de fena gelmiyor. Her iki ülkede de Pixel 6 Pro paketi ile benzer tasarruflar elde edeceksiniz.

Google Store Pixel 6 Fitbit paketi

(İmaj kredisi: Google)

Google Store Pixel 6 Fitbit paketi

(İmaj kredisi: Google)

Google’ın Fitbit cihazlarına daha fazla ilgi gösterdiğini görmek harika, özellikle de şirket muhtemelen yakında Wear OS 3 sayesinde Fitbit entegrasyonuyla gelecek olan Pixel Watch söylentilerine odaklanacağı için. O zamana kadar, Fitbit Charge 5 çok yetenekli yeni renkli AMOLED dokunmatik ekranı, sağlam pil ömrü ve yeni sağlık sensörleri sayesinde cihaz. Ayrıca, antrenmanlarınızı izlemek için kullanışlı olabilecek yerleşik GPS’in yanı sıra piyasadaki en iyi Fitbit cihazlarından biri için potu daha da tatlandıran altı aylık Fitbit Premium’a sahiptir.