Pioneer’ın 55 inç Sınıfı LED 4K UHD Smart Fire TV’sinde ve daha fazlasında yüzde 40’a kadar tasarruf sağlayın


Pioneer, Sony, Samsung ve daha fazlasının satışta olduğu birkaç akıllı TV’yi bulabileceğiniz Amazon.com’da mevcut olan en son tasarruflara göz atın


Akıllı TV anlaşmaları, Şubat ayına yaklaştıkça daha fazla ve daha iyi teklifler almaya başladığımız için hız kazanmaya başlıyor. En son fırsatlar, Pioneer, Sony, Samsung ve daha fazlasının 4K akıllı TV’lerinde inanılmaz tasarruflar sağlayacak. İlk olarak, yüzde 40’lık bir indirim gördükten sonra şimdi sadece 270 dolara satılan 55 inç Pioneer Class LED 4K UHD Smart Fire TV’ye sahibiz. Bu akıllı TV genellikle 450 $ ‘a gider, bu da 2022K LED ekran, Dolby Vision, DTS Virtual-X Sound, eksiksiz Fire TV deneyimi, Alexa yerleşik ve 180 $ tasarruf sağlayan harika bir yeni 180 modeli alacağınız anlamına gelir.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU

Öncü LED 4K UHD Akıllı Yangın TV PBI

Öncü LED 4K UHD Akıllı Yangın TV

Pioneer’ın LED 4K UHD Smart Fire TV’si 4K LED ekran, Dolby Vision, DTS Virtual-X Sound, eksiksiz Fire TV deneyimi, Alexa yerleşik ve diğer harika özelliklerle birlikte gelir.

Feragatname

Burada Pocketnow’da, karşılaştığımız en iyi teknoloji fırsatlarını size sunmaktan mutluluk duyuyoruz, böylece en sevdiğiniz ürünlerde ve satın alımlarınızda onları aramak için zaman harcamadan mümkün olduğunca fazla para biriktirebilirsiniz. Bununla birlikte, yayınladığımız anlaşmalar makalelerimizi yayınladığımız sırada geçerlidir ve onlarla karşılaştığınızda artık mevcut olmayabilir veya ürünler stokta bulunmayabilir. Cüzdanınız lehine sizinle çalışmaya kararlı olduğumuz için lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Bir Pioneer akıllı TV’de yüzde 40 tasarruf konusunda o kadar da heyecanlı olmadığınızı varsayalım. Bu durumda, daha üst düzey bir Sony 4K Ultra HD TV X90K Serisine göz atmayı da düşünebilirsiniz: 65 inçlik modelinde yüzde 33 indirim alan BRAVIA XR Full Array LED Akıllı Google TV, yani 998 $ ‘a bir tane alabilir ve 500 $ anında tasarruf sağlayabilirsiniz. Bu akıllı Google TV, Dolby Vision, HDR, PS 5’e özel özellikler ve daha fazlasıyla birlikte gelir. Ya da yüzde 31 tasarruf ile 898 dolara satılan daha küçük 55 inçlik modeli de tercih edebilirsiniz.

Samsung ayrıca, Alexa’nın yerleşik olduğu yeni bir 50 inç Çerçeve Serisi 4K Quantum HDR Akıllı TV’ye yüzde 14 tasarruf ile 1,28 dolara sahip olabileceğiniz için harekete geçiyor. Bu, şüphesiz, dekorasyonunuza mükemmel uyum sağlayacak ve kullanılmadığında en sevdiğiniz sanat eserlerini veya resimlerini sergileyecek ince bir akıllı TV arayanlar için en iyi seçeneklerden biridir.

Bu tasarrufları, ellerinizi yeni bir Polk Audio Signa S3 Ultra İnce TV Sound Bar ve 50 $ indirimden sonra 249 $ ‘a satılan Dahili Chromecast’li Kablosuz Subwoofer’a sahip olmak için de kullanabilirsiniz. Veya daha uygun fiyatlı Polk Audio MagniFi Mini Ev Sineması Surround Sound Bar’ı 199 $ karşılığında alın ve 100 $ tasarruf edin.