Oyunlar için en iyi akıllı ışıklar 2023


Akıllı aydınlatma, yalnızca ampullerinizi telefonunuzdan açıp kapatmak veya Alexa’ya sorarak renklerini değiştirmekle sınırlı değildir. Modern teknolojiyle, ister televizyon ister film olsun, izlediğiniz medyaya gerçekten tepki verebilirler. Ve bunlar sadece pasif deneyimlerle de sınırlı değil.

En iyi akıllı ampullerle, oyun donanımınızı oyunlarınızın ritmini ve vuruşlarını takip eden ışıklarla güçlendirebilir ve tüm odanızı canlı bir görselleştiriciye dönüştürebilirsiniz. Bunlar, oyunlar için göz önünde bulundurulması gereken en iyi akıllı ışıklardan bazılarıdır.

Oyun için en iyi akıllı ışıklar

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bir ekosistem içinde kalmak öder

Nanoyaprak Hatları

Kaynak: Nanoleaf (İmaj kredisi: Nanoleaf)

Işıklarınızın rengini ve yoğunluğunu oyunlarınız ve çevre birimlerinizle eşleştirmek, oyun deneyiminizde şaşırtıcı derecede fark edilebilir bir fark yaratabilir. Örneğin, monitörünüzün arkasındaki duvardan yansıyan renkli ışıklar, oyununuzun ambiyansına katkıda bulunabilir ve hatta ışık miktarını ön planınız ile arka planınız arasında nispeten eşit tutarak gözlerinizin üzerindeki yükü azaltabilir.