OPPO Find X3, bir LTPO ekranıyla gelebilir


Yeni söylentiler, yaklaşmakta olan OPPO Find X3’ün bize değişken yenileme hızları vermesine izin verecek harika bir LTPO ekranına sahip olacağını gösteriyor.


Yeni OPPO Find X3’ün lansmanına bir haftadan az bir süre kaldı, bu da büyük olasılıkla yaklaşmakta olan amiral gemisi hakkında tonlarca sızıntı almaya başlayacağımız anlamına geliyor. En son bilgiler, Find X3’ün Samsung dışında bir LTPO ekrana sahip ilk cep telefonu olacağına inanan tanınmış bir kaynaktan geliyor.


Yeni OPPO Find X3 çok yakında. Cihazın ilk görsellerinin ne olabileceğini ve oldukça seksi görünen bir cihazı gösteren bir teaser videosunu daha önce görmüştük. Bununla birlikte, en son sızıntı Twitter’dan geliyor ve burada Ice Universe, “Samsung’a ek olarak, LTPO ekranı kullanan ilk cep telefonu OPPO Find X3 serisidir.” Ardından, bu teknolojinin yeni cihaza 5 Hz ile 120 Hz arasında değişen değişken bir yenileme hızı vereceğini söylemeye devam ediyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ayrıca, yeni OPPO Find X3’ün içindeki panelin Samsung’un 10-bit renk desteğine sahip E4’ü olacağına inanıyor, bu da Samsung’un cihazlarından sonra elbette piyasadaki ilk LTPO ekranlı cihaz olacağı anlamına geliyor. Cihazın ayrıca, gösterinin arkasında Sony’nin IMX766 sensörlü bir çift 50MP kamera içerdiği söyleniyor. İçeriden bahsettiğimiz için, bu cihazın Android 11’in yanı sıra 65W Super VOOC 2.0 hızlı şarj ve ColorOS11 ile 4.500mAh pil tutabileceğini de ekleyebiliriz.

Şimdi, OPPO Çin’in en iyi akıllı telefon OEM’si olarak Huawei’yi geçecek kadar büyüdüğünden, bu yeni cihazın mevcut Çin pazarındaki etkisini görmeyi bekliyorum. Evet, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bu değişimin ve Huawei’ye yönelik her bir ticari yaptırımın arkasındaki ana nedenin herkes olduğunu söyleyebilir. Şimdi, beni yanlış anlamayın, OPPO telefonlar harika, ancak bu iki şirketin de Huawei’ye uygulanan sınırlamalar olmadan rekabet ettiğini görmek isterim. Bu şekilde, yeni OPPO Find X3’ün herhangi bir Huawei amiral gemisine karşı dış etkiler olmaksızın rekabet ettiğini görebiliriz.

Kaynak twitter

GSM Arena üzerinden