OPPO, 2022’de potansiyel olarak kapaklı katlanabilir ve yuvarlanabilir ekranlı akıllı telefonu piyasaya sürecek


Yeni bir rapora göre OPPO, kapaklı ve kıvrılabilir ekranlı bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Sızdıran, bu yıl en kısa sürede başlatabileceklerini iddia ediyor. OPPO’nun yaklaşmakta olan katlanabilir akıllı telefonu hakkında buradan daha fazla bilgi edinin.


OPPO, geçen yıl oldukça popüler olan OPPO Find N katlanabilir akıllı telefonun piyasaya sürülmesiyle katlanabilir pazara girdi. Görünüşe göre şirket burada durmuyor. Önceki raporlar, OPPO’nun bir Galaxy Z Flip 3 rakibi üzerinde çalıştığını öne sürüyordu ve şimdi popüler sayesinde daha fazla bilgiye sahibiz. Weibo sızdıran Dijital Sohbet İstasyonu.


Dijital Sohbet İstasyonu OPPO’nun 2022 için iki farklı türde katlanabilir üzerinde çalıştığını söylüyor: yatay menteşeli (Galaxy Z Flip 3’e çok benzeyen) kapaklı stilde katlanabilir ve döndürülebilir ekrana sahip benzersiz bir akıllı telefon. Sızıntıya göre OPPO, Find N’nin Çin’deki başarısına şaşırdı ve şimdi başka pazarları da keşfetmek istiyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Fiyat açısından, OPPO kapaklı tarzı katlanabilir telefonun Flip 3 ile aynı fiyat aralığında olduğu söyleniyor. Öte yandan, kıvrılabilir ekranlı bir akıllı telefonun pahalı bir fiyat etiketi ile “yüksek kaliteli” bir akıllı telefon olacağı bildiriliyor. 10.000 CNY (~ 1.580 $). Sızıntı, katlanabilir ekranlı akıllı telefonun Find N’den daha büyük bir ekrana sahip olacağını da ekliyor.

OPPO’nun yeni katlanabilir telefon türünü ne zaman tanıtacağına dair bir bilgi yok. Şirket, muhtemelen bu yılın Aralık ayında gerçekleşecek olan INNO DAY 2022 etkinliğinde katlanabilirleri ortaya çıkarabilir, ancak bu noktada bu yalnızca bir spekülasyon. OPPO’nun kapaklı ve katlanabilir ekranlı bir akıllı telefon üzerinde çalışması hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin!

Siyah Samsung Galaxy Z Flip 3 katlanmış ve açık durumda

Samsung Galaxy Z Flip 3

Galaxy Z Flip 3, Samsung’un kapaklı tarzındaki en yeni katlanabilir ürünüdür. Bir Qualcomm Snapdragon 888 yonga setine sahiptir ve yüksek yenileme hızına sahip bir ekran ve bankaları kırmayan bir fiyat etiketi ile birlikte gelir. Aşağıda verilen bağlantıları kullanarak cihazdaki tüm fırsatlara göz atın.

Aracılığıyla: GizmoÇin