OnePlus Nord N20, şirketin ihtiyaç duyduğu OnePlus X dirilişidir


Bu noktada çoğu Android meraklısı, OnePlus telefonlarının geçmişine aşinadır. “Amiral Gemisi Katili” olarak başlayan şey, uygun fiyatlarla amiral gemisi düzeyinde özellikler sunan şey, yıllar içinde yavaş yavaş “normal eski amiral gemisine” dönüştü. Geçen yılki OnePlus Nord N200 (yeni sekmede açılır) şirketin daha uygun fiyatlı modelleriyle temele dönmeye çalıştığına dair işaretler verdi, ancak her alanda hedefi tam olarak tutturamadı.

OnePlus Nord N20’ye girin (yeni sekmede açılır), diğer Kuzeylilerin varlığını unutturacak N200’ün devamı. Bu, göründüğü kadar üst düzey hissettiren çarpıcı bir tasarım, muhteşem bir AMOLED ekran ve arkadaki bir çift büyük çift kamera sayesinde. Bir OnePlus X halefi olarak istediğimiz neredeyse her şey (yeni sekmede açılır)ve şüphesiz en iyi bütçeli Android telefonlardan biri olacak (yeni sekmede açılır) 2022

Neredeyse bir amiral gemisi katili

OnePlus Nord N20 5G oluşturma

(İmaj kredisi: OnePlus)

OnePlus Nord N20, biraz OnePlus X ve Nord 2 gibi görünüyor (yeni sekmede açılır) bebek sahibi olmak. OnePlus X gibi, Nord N20 de tam olarak bir iPhone gibi görünmese de en son iPhone tasarım dilini yakından takip ediyor. Yüksek fiyat etiketi yükünü taşımadan üst düzey bir telefonun görünümü.