OnePlus Nord N20 5G artık kilidi açıldı, AT&T için hala 5G yok


Bütçe dostu yeni bir akıllı telefon almakla ilgilenen herkes için harika bir haberimiz var. OnePlus Nord N20 5G bir süredir ortalıkta olduğundan, OnePlus bir kez daha bizi şaşırtmayı başaran olağanüstü bir 5G özellikli cihazla, bankayı kırmayacak, ancak artık sizinkinin kilidini açabileceğiniz için daha da iyi oldu. Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada.


.

Yeni OnePlus Nord 20 5G’nin kilidi sadece 299 dolardan satışa sunulduğundan, artık piyasadaki en iyi paranın karşılığını veren cihazlardan birine sahip olabilirsiniz. Bu cihaz, bir Qualcomm Snapdragon 695 5G işlemci, 6 GB RAM ve bir microSD kart ile 512 GB’a kadar çıkabilen 128 GB dahili depolama ile birlikte gelir. Ayrıca iyi bir 6,43 inç FHD+ AMOLED ekrana, 33W Hızlı Şarjı destekleyen devasa bir 4.500mAh pile ve diğer harika özelliklere sahiptir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Gerçekten de, beni çoğu zaman anlaşmalar yaparken görüyorsunuz, bu da piyasadaki cüzdanınızı o kadar zorlamayacak en iyi ürünlerden bazılarına odaklanmaya çalıştığım anlamına geliyor. İşte tam da bu yüzden, TCL Stylus 5G, Samsung Galaxy A52, Nokia G50 5G, Moto G Stylus ve hatta Motorola gibi cihazların karşısına çıkacak bir fiyat etiketi ile geldiğinden, bu cihazla ilgilenmeniz gerektiğini düşünüyorum. Bir 5G Ace.

OnePlus Nord N20 5G Uzun

Kaynak: OnePlus

OnePlus Nord 20 5G’yi Nokia’nın seçeneğiyle karşılaştıracak olsaydık, aynı 300 dolarlık fiyat etiketinin size daha az RAM, Snapdragon 480 işlemci, aynı depolama alanı ve birincil 48MP ile gelen üçlü kamera kurulumu sağlayacağını görürdük. atıcı. Buna karşılık, Nord N20 5G, 64 MP’lik bir birincil sensör içerir.

Motorola’ya geçersek, Moto G kaleminin aynı fiyat etiketi, depolama alanı ve bir Qualcomm Snapdragon 678 işlemci ile başladığını göreceğiz, ancak yalnızca 4GB RAM ve bir serseri olan 4G desteği ile sınırlı ve 5G destekli bu cihazı istiyorsanız, 500 $ öksürmeniz gerekir. Ayrıca Motorola One 5G Ace, Nord N20 5G ile aynı 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı, daha büyük bir 5.000 mAh pil, 6,7 inç FHD ekran ve diğer özelliklerle birlikte gelir, ancak bu modelin bir En son tasarruflardan sonra şu anda 342 $ ‘a satılmasına rağmen 400 $’ lık fiyat etiketi.

OnePlus Nord N20 ahşap masa üzerinde şarj oluyor

Kaynak: OnePlus

Her iki durumda da, en iyi eşleşmemiz TCL Stylus 5G ve Samsung Galaxy A52’ye karşı geliyor. TCL’nin teklifi, 5G desteği, daha büyük bir ekran, bir microSD kart ile 2 TB’a kadar çıkarabileceğiniz 128 GB depolama ve güçlü MediaTek Dimensity 700 5G işlemci ve kalem girişi ile birlikte gelir. Ancak RAM, kamera, pil boyutu ve hızlı şarj bölümlerinde Nord N20 5G’den daha iyi performans gösteriyor. Samsung’un alternatifi, aynı RAM’i, depolama alanını ve 90 Hz yenileme hızlarıyla 6,5 ​​inç’e kadar çıkan benzer bir ekran boyutunu ve ayrıca 64 MP kamera sensörünü içeriyor. Ancak bir sorun var, çünkü bu model genellikle uluslararası modeliyle geliyor, yani yalnızca 4G GSM özellikli bir cihaz ve geçerli bir ABD garantisiyle gelmeyecek.

OnePlus Nord N20 5G PBI

OnePlus Kuzey N20 5G

Yeni OnePlus Nord N20 5G şimdi satın alınabilir ve bankayı bozmak zorunda kalmadan harika bir cihaz isteyenler için en iyi ve en uygun fiyatlı cihazlardan biridir.

Ne yazık ki, mükemmel bir cihaz değil. Tek dezavantajı, AT&T ve Verizon için 5G desteğinin olmamasıdır, ancak yine de 4G hızlarının ve kapsamının keyfini çıkarabilirsiniz. Bununla birlikte, güzel bir tasarıma, AMOLED ekrana, kulaklık jakına ve diğer harika özelliklere sahip, çok uygun fiyatlı bir telefon arayanlar için en iyi cihazlardan biri olduğunu düşünüyorum. Ve onu en iyi fırsatlar gönderilerime eklemememin tek nedeni, ekstra indirim almamasıdır. Demek istediğim, doğrudan ödemeyi planlıyorsanız, yine de sizinkini 282 $ karşılığında T-Mobile’a kilitleyebilirsiniz veya ayrıca yeni bir hatla ücretsiz olarak almayı ve aylık bir ödeme planı seçmeyi de seçebilirsiniz.