OnePlus 9’da çılgınca yüzde 50 tasarruf elde edin


Amazon, OnePlus 9’u sadece 300 dolara sattığı için şu anda birkaç akıllı telefonda büyük tasarruflar elde edebilirsiniz.


Amazon’un 2023 anlaşmaları, geçen her geçen gün daha da iyiye gitmeye devam ediyor. En son teklif, yıla yeni bir akıllı telefonla başlamak isteyen herkes için mükemmel olacak, çünkü şu anda yüzde 50’lik büyük bir indirim aldıktan sonra sadece 300 $ karşılığında yeni bir OnePlus 9 alabilirsiniz.


OnePlus 9, 2021’de piyasaya sürüldü, bu da onu hala ilgili bir cihaz ve bankayı kırmadan yeni bir telefon isteyenler için mükemmel bir seçenek haline getiriyor. Bu cihaz 600 dolarlık bir fiyat etiketi ile piyasaya sürüldü, ancak şu anda 300 dolara bir tane alabilirsiniz. Bu size 8GB RAM, 128GB depolama alanı, Qualcomm Snapdragon 888 işlemci, 120Hz yenileme hızlarına sahip 6.55 inç FHD ekran, Alexa desteği ve daha fazlasına sahip yeni, kilidi açılmış bir cihaz sağlayacaktır. Bununla birlikte, geçen yılki OnePlus 10T’yi de alabilirsiniz, bu da şimdi yüzde 15’lik bir indirim aldıktan sonra 550 dolara satılıyor. Bu model 8GB RAM, 128GB depolama alanı ve daha güçlü bir Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1 çip ile birlikte geliyor. Daha iyi tasarruf istiyorsanız, Hediye Kartı kredisinde 401 $ ‘a kadar puan almak için mevcut cep telefonunuzda işlem Amazon.com de seçebilirsiniz.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU
OnePlus 9 Astral Siyah PBI

OnePlus 9

OnePlus 9, 2023’te sahip olmak için hala harika bir cihaz. Üçlü kamera kurulumunda bir Qualcomm Snapdragon 888 işlemci, 8GB RAM, 128GB depolama alanı ve güçlü bir 48MP birincil atıcı bulunuyor.

Feragatname

Burada Pocketnow’da, karşılaştığımız en iyi teknoloji fırsatlarını size sunmaktan mutluluk duyuyoruz, böylece en sevdiğiniz ürünlerde ve satın alımlarınızda onları aramak için zaman harcamadan mümkün olduğunca fazla para biriktirebilirsiniz. Bununla birlikte, yayınladığımız anlaşmalar makalelerimizi yayınladığımız sırada geçerlidir ve onlarla karşılaştığınızda artık mevcut olmayabilir veya ürünler stokta bulunmayabilir. Cüzdanınız lehine sizinle çalışmaya kararlı olduğumuz için lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Diğer harika seçenekler Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’dur. Temel model, 226 dolarlık tasarrufu temsil eden yüzde 32’lik bir indirim gördükten sonra 473 dolara satılıyor ve en iyi yanı, bu modelin 256GB depolama alanı ve Google’ın tescilli Tensor çipi ile birlikte gelmesi. Pixel 6 Pro yüzde 30 indirim alıyor, bu da bir tanesini eve 630 dolara götürebileceğiniz anlamına geliyor.

Ve hala bu modellerden hiçbirini hissetmiyorsanız, Galaxy Z Flip 4’ün 128GB depolama modelinde yüzde 16’lık bir indirim sayesinde 842 dolara satıldığı Samsung cihazlarındaki en son tasarruflara da göz atabilirsiniz.