OnePlus 9 serisinde yüzde 25’e varan tasarruf elde edin


Şu anda 600 $’dan başlayan fiyatlarla sunulan OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro’da büyük tasarruf sağlayın


OnePlus, OnePlus 9 serisi ile gerçekten garip kararlar aldı. Şirket ilk kez Samsung’un Galaxy serisine, üst düzey iPhone modellerine ve daha fazlasına karşı ‘premium’ bir cihaz sunmaya çalıştı, ancak görünüşe göre beklendiği kadar başarılı olamadı. Bir yıl sonra, yeni bir Android cihazla ilgilenenler için çok çekici bir seçenek olduğu ortaya çıkan yeni bir OnePlus serimiz var. Ancak bir yıl sonra, OnePlus 9 serisinin başlangıç ​​fiyatı olması gereken fiyata satıldığını görüyoruz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Temel modele geçtiğinizde şu anda 600 dolardan başlayan fiyatlarla yeni bir OnePlus 9 cihazı alabilirsiniz. Bu size 6,55 inç 120 Hz Fluid ekran, 8 GB RAM, 128 GB depolama alanı ve Qualcomm Snapdragon 888 işlemciye sahip yeni ve kilidi açılmış bir cihaz sağlayacaktır. Ayrıca Hasselblad Camera for Mobile’a sahip olursunuz, bu da 48MP ana kamera, 50MP ultra geniş kamera ve iyi ışıkta harika çekimler yapmanızı sağlayan 2MP tek renkli lens elde edeceğiniz anlamına gelir. Ve en iyi yanı, size yalnızca 15 dakikada bir günlük güç ve 130 $ indirim sağlayacak olan Warp Charge 65T sayesinde bu cihazın piyasadaki en hızlı kablolu şarj hızlarından birine sahip olmasıdır.

OnePlus 9 Pro Morning Mist Ürün Kutusu Resmi

OnePlus 9

OnePlus 9 serisi, Qualcomm Snapdragon 888 işlemci ve 12 GB’a kadar RAM ve 256 GB depolama alanı içerdiğinden, yeni bir Android telefona sahip olmak isteyenler için hala mükemmel bir seçenek.

Bununla birlikte, şu anda kullandığım telefonun aynısı olan üst düzey bir OnePlus 9 Pro’yu da tercih edebilirsiniz. Aynı Qualcomm Snapdragon 888 işlemciye sahiptir, ancak kaputun altında 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanı elde edersiniz. Hala bir cazibe gibi çalışan hızlı ve hızlı bir cihazdır. Ayrıca, güzel bir 120Hz Akışkan Ekran ve temel modelle elde ettiğiniz benzer bir kamera yapılandırmasıyla birlikte gelir. Tek fark, komboda fazladan bir 8MP telefoto kameraya sahip olmanızdır. Bu cihaz yüzde 25 indirimle 800 dolara satılıyor, bu da 269 doları cebinizde tutabileceğiniz ve birkaç yıl harika bir cihaza sahip olacağınız anlamına geliyor.