OnePlus 9 Pro Kamera SIZDIRILDI & Resmi Ayrıntılar ONAYLANDI! (video)


Bugünkü Pocketnow Daily’de, yaklaşan OnePlus 9 ve 9 Pro’nun kamerası, Apple’ın AirPods 3 sızıntıları ve daha fazlası hakkında konuşuyoruz.Yeni bir 13 inç MacBook Pro ve Sony Xperia 1 II’yi hemen şimdi indirimde edinin

Mario Day, Nintendo Switch ve tonlarca oyunla birlikte geliyor

Tamam, seni şaşırtmak istemem ama bugün anlaşmalarla başlayacağız. Onları sevdiğini biliyorsun. Apple’ın sevdiğim ve şu anda Amazon’da 100 dolar indirimli olan, 1199’dan başlayan M1 MacBook Pro ile başlayalım ve daha fazla depolama için giderseniz aynı indirime sahip. 16 inç Intel modelini seçerseniz, herhangi bir nedenle, 16 GB RAM ve 512 GB depolama için giderseniz, 2199’da bırakırsanız, bu 200 dolar indirimdir. Google Pixel 3a 146 dolar indirimli, onu bırakıyor 333 dolardan sevk edildi. Birçoğunuzun sevdiğini bildiğim Sony Xperia 1 Mark 2 101 dolar indirimli, 1098’de kalıyor, hala oldukça pahalı. Son olarak, Samsung’un sonsuz takas anlaşmaları hala mevcut, yani Galaxy S21 Ultra’yı almak istiyorsanız, uygun bir cihazınız varsa, 100 dolarlık anında kredi ile 499’a hala mevcut. Açıklamadaki bağlantılarda oyun monitörleri, Nintendo Switch, PlayStation ve Xbox oyunları hakkında tonlarca fırsatımız var.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Apple, beklenenden ‘çok daha düşük’ talep nedeniyle iPhone 12 Mini üretimini düşürüyor

En sıcak haberlere geri dönmeden önce raporlara ve söylentilere geçelim ve bu sefer konu iPhone’lar. Bu yılın başlarında DigiTimes’tan, Apple’ın düşük talep nedeniyle iPhone 13 mini üretimini azaltacağını iddia eden bir rapor aldık. Yeni bir Nikkei Asia raporuna göre, iPhone 12 mini satışları Apple’ın başlangıçta beklediğinden çok daha düşüktü ve bu da şirketin mini için siparişleri yılın ilk yarısı için orijinal planından düşürmesine neden oldu. daha önce duyduk Rapor, bazı tedarikçilerden özellikle mini için olan bileşenleri üretmeyi bırakmalarının bile istendiğinden bahsediyor. Görünüşe göre Cupertino planlanan üretimi en azından şimdilik %70’ten fazla azaltacak. Bununla birlikte, Apple’ın tüm modellerin üretimini %20 azaltmayı planladığı bildiriliyor, bu nedenle mini, hala çok büyük olan %50’lik bir kesinti alıyor. Birçok analist, düşük satışların iPhone 11 ve 12’nin benzer fiyatlara sahip olması ve neredeyse aynı fiyata daha büyük ekranlar ve piller sunmasından kaynaklandığını iddia ediyor. Mini yılın geri kalanında toparlanmazsa 2021 serisinde neler olacağını görelim.

ASUS ROG Phone 5 Ultimate, oyun bilgisayarımdan daha fazla RAM’e sahip

Ama pekala, resmi haberlere geri dönelim, ROG Phone 5 Serisini yeni aldık ve kulağa harika geliyor ama görünüşünden emin değilim. Görünüşe göre Michael Fisher dün bana Ultimate birimini gösterdi ve onu severken, onun arkası kırık beyaz bir telefon olduğunu varsaymamakla mücadele ediyor. Şirket, 3 yeni oyun akıllı telefonunu, ROG Phone 5, 5 Pro ve 5 Ultimate’ı tanıtmak için sanal sahneye çıktı. Tabii ki burada 300 Hz dokunmatik örnekleme ile 144 Hz’de çalışan 6.78 inç AMOLED Ekran getiren Ultimate’a odaklanacağız. 18 gig RAM ile birlikte Snapdragon 888 SoC tarafından destekleniyor, biliyorum… 18 GIGS RAM, NTFS aracılığıyla harici sabit sürücüleri desteklemeye izin veren yarım terabayt genişletilemez depolama ve 6000 mAh devasa bir pil. Demek istediğim, bu rakamlar bazı ülkelerde neredeyse yasa dışı geliyor .. Yani lanet olası Asus ortalıkta dolaşmıyor. Kameralara gelince Sony’den 64 megapiksel ana sensör alıyorsunuz, 13 megapiksel ultra geniş ve ah, neden 5 megapiksel makro ile uğraşıyorlar anlamış değilim. Telefon hala en üstte Hava Tetikleyicileri ile birlikte geliyor ve üst düzey modeller başka ekstra düğmeler de getiriyor ve yine de oyun pedini ayrı olarak satın alabilirsiniz. ROG Phone 5 için temel model 800 Euro’dan başlıyor, Rog Phone 5 Pro 1200 Euro’ya gidiyor, Ultimate ise 1300 Euro’ya mal olacak. Müsaitlik durumu ve diğer ayrıntılarla ilgileniyorsanız, açıklamadaki bağlantıları kontrol ettiğinizden emin olun.

Apple AirPods 3 iddia edilen ilk bakış burada

Apple AirPods 3, gerçek hayata ait olduğu iddia edilen görüntülerde karşımıza çıkıyor. Bir göz at!

Spot ışığı tekrar Apple’a çevirelim, ancak beklediğiniz ürünler için değil, hadi AirPod’lardan bahsedelim. Üçüncü nesil AirPod’ları bir süredir bekliyorduk ve söylentiler, onları Apple’ın yaklaşan Mart Etkinliğinde alabileceğimizi ima ediyor. Şimdi, görünüşe göre tedarikçilerden alınan görüntülere dayanan AirPods 3’ün bazı görüntülerini gösteren Gizmochina’dan yeni bir rapora sahibiz. Renderlerden, mevcut AirPods Pro’ya tonlarca benzerlik gösteren, ancak silikon uçlar olmadan daha kısa gövdeyi ve üstteki havalandırmaları fark edebilirsiniz. Kasa da biraz küçülüyor ve genişliyor. Ayrıca, Twitter’daki bir ihbarcıdan bu kulaklıkların bazı IRL görüntülerine sahibiz, en iyi sicile sahip değil, ancak bunlar gerçek anlaşma gibi görünüyor. Yani evet, bunlar tasarım söz konusu olduğunda hemen hemen AirPods Pro’ya dönüşüyor, ancak Aktif Gürültü Engelleme gibi gerçek Pro özelliklerinden yoksun. Yine, 13 gün sonra bildirildiğine göre Mart Etkinliğinde bunları bekliyoruz, bu yüzden daha fazla sızıntı olursa sizi haberdar edeceğiz.

OnePlus, yaklaşmakta olan amiral gemisi için 50MP ultra geniş kamerayı onayladı

Pete Lau, OnePlus 9 Pro’nun UW kamera özelliklerini anlatıyor

Ve son olarak, bugünün en sıcak haberi için OnePlus’tan bahsedelim, bugün büyük miktarda ilgi çekmeyi başardılar, bu da OnePlus 9 Etkinliğine yaklaşırken mantıklı geliyor. Pete Lau, son birkaç gündür bir tür Ming Chi Kuo koşusu yapıyor, söylediği şeyin tahmin olmaması dışında. Önce bir şarj cihazı alacağımızı açıkladı ve şimdi de 9 Pro için Sony IMX766 Sensörlü 50 megapiksel ultra geniş kamera alacağımızı doğruladı. Ayrıca, görünüşe göre 2 ultra geniş görüntü çektikleri bazı örnek görüntüler gösterdi ve 9 Pro’da çok daha az bozulma olduğunu kesinlikle görebilirsiniz, ancak elbette, ne kadar doğru olduğunu görmek için bunu test etmemiz gerekecek. Şimdi, bu kameradan bahsetmişken, MKBHD, şirketin alay ettiği Hasselblad ortaklığı sayesinde geldiği bildirilen yeni “Pro” kullanıcı arayüzünün bir resmini yayınladı. Bu resimden, Pro modunun Deklanşör Hızı, ISO, Odak ve daha fazlasını kontrol etmenize nasıl izin verdiğini görebiliriz. Bu nedenle, şu anda OnePlus, 9R, 9 ve 9 Pro’dan üç telefon bekliyoruz. 9 Pro’nun 120 Hz’de çalışan 6,78 inçlik bir ekrana, Snapdragon 888 5G’ye, 8 veya 12 gig RAM’e ve tipik depolama alanınıza sahip olacağı bildiriliyor. Tüm bu tanıtımlardan ve sızıntılardan, 48 megapiksel ana sensör, 50 megapiksel ultra geniş ve ardından hala sızdırılmayı bekleyen diğer iki kamera beklememiz gereken kameraya çok odaklanıyorlar.

Abone: http://bit.ly/pocketnowsub http://pocketnow.com

Bizi takip edin: http://flipboard.com/@Pocketnow http://facebook.com/pocketnow http://twitter.com/pocketnow