OnePlus 9 bugün sadece 499 $ karşılığında mevcut!


OnePlus, hepimizin sevmeye başladığı “Amiral Gemisi Katil” şirketi olmayabilir, ancak yine de cüzdanınızı mahvetmeyecek en iyi cihazlardan bazılarını sunmayı başarıyor. Şirket ayrıca fırsatlar konusunda da harika ve şu anda inanılmaz bir fiyata yeni bir OnePlus 9 satın almanıza izin veriyor.


Şu anda OnePlus.com’da sadece 499 $ karşılığında yeni bir OnePlus 9 alabilirsiniz. Bu anlaşma harika çünkü hiçbir gizli ücreti veya gereksinimi yok. Başka bir deyişle, cebinizde 250 ABD Doları tutmayı başarırken yeni ve kilidi açılmış bir OnePlus cihazı kazanabilirsiniz, bu da yüzde 31’lik bir tasarruf anlamına gelir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

OnePlus 9, Qualcomm Snapdragon 888 işlemci ile birlikte geldiği için 2022’de dikkate alınması gereken harika bir akıllı telefon olmaya devam ediyor. Resimleriniz, videolarınız, uygulamalarınız ve daha fazlası için fazlasıyla yeterli olan 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip olursunuz. Ayrıca Astral Black ve Winter Mist olmak üzere iki farklı renk seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. Cihaz ayrıca 120Hz Fluid Display, 65W Warp Charge destekli 4.500mAh pil, Adreno 660 GPU, 5G desteği ve ana atıcısında 50MP ultra geniş ve 2MP ile birlikte çalışan 48MP Sony IMX689 kamera sensörüne sahip. üçlü kamera kurulumunda tek renkli sensör.

OnePlus size 100$’a kadar tasarruf sağlamaya istekli olduğundan ve ayrıca RedCoins ile size 49,90$ tasarruf sağlayacak bir seçenek olduğundan, önceki OnePlus cihazlarınızdan birinde işlem yaptığınızda birikimlerinizi daha da iyi hale getirebilirsiniz.

OnePlus 9 ürün kutusu görseli

OnePlus 9

OnePlus 9, 2022’de hala sahip olunması gereken harika bir cihaz. Üçlü kamera kurulumunda Qualcomm Snapdragon 888 işlemci, 8 GB RAM, 128 GB depolama alanı ve güçlü bir 48 MP birincil kamera bulunuyor.

Her iki durumda da, sizinkini Amazon.com’dan almayı da seçebilirsiniz; burada aynı cihazı yüzde 19 indirim aldıktan sonra 590 ABD Doları karşılığında 140 ABD Doları tasarruf sağlayacak şekilde alabilirsiniz. Aradaki fark, Amazon’un anlaşmasının büyük olasılıkla birkaç gün sürecek olmasıdır. Buna karşılık, şu anda OnePlus.com’da yayında olan anlaşma yalnızca bugün geçerli olacak. Bu yüzden acele etmek isteyebilirsiniz. Hâlâ diğer seçeneklerle ilgileniyorsanız, şu anda 100 $ indirimden sonra 350 $’a satılan Samsung Galaxy A53’e de göz atabilirsiniz.