OnePlus 8T, Beats Studio3 ve daha fazlası bugün satışta


OnePlus 8T, Samsung Galaxy Watch Active 2 ve daha fazlasını indirimde bulabileceğiniz Amazon.com’dan harika fırsatlar almaya devam ediyoruz.


Piyasadaki en iyi fırsatlardan bazılarını size sunmaya devam ediyoruz. Şu anda, OnePlus 8T’yi temelde aynı fiyata Amazon ve OnePlus’ta alabilirsiniz. 12 GB RAM ve Qualcomm Snapdragon 865 işlemcili 256 GB depolama varyantını Amazon’da 199 $ ve OnePlus.com’da 549 $ tasarrufla 550 $ karşılığında bulacaksınız ve Aquamarine Green ve Lunar Silver renk seçeneklerine sahipsiniz.


Şimdi, daha fazla seçenek arıyorsanız, Google Pixel 4 XL’in 319,41 $’lık büyük bir indirim aldığını göreceksiniz, bu da 580 $’a bir tane alabileceğiniz anlamına geliyor. Bu kilitlenmemiş varyant, Just Black renk varyantında 64 GB depolama alanı ile Unlocked olarak gelir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Kulaklıklar da satışta ve bir çift Beats Studio3 kablosuz gürültü önleyici kulak üstü kulaklığı 150,95 $ indirimden sonra 199 $ karşılığında alabilirsiniz. Bu kulaklıklar, Apple’ın W1 kulaklık çipine, 22 saat dinleme süresine ve dahili mikrofona sahiptir ve altı farklı renk seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. Beats Flex Kablosuz Kulaklıklar da satışta ve 10,99 $ indirim aldıktan sonra 39 $ karşılığında üç farklı varyant elde edebilirsiniz. Ayrıca satışta güzel bir JBL kulaklık seçkisi bulunan Woot’a da gidebilirsiniz. Ancak, Woot’taki tasarruflar bu gece yarısı sona erecek.

Diğer fırsatlar, şu anda 50,99 ABD Doları indirim alan ve 219 ABD Doları karşılığında kullanılabilen Samsung Galaxy Watch Active 2’yi içeriyor. Bu, size GPS ve Bluetooth destekli 44 mm’lik bir varyant sağlayacak, ayrıca gelişmiş sağlık izleme, kondisyon takibi ve uzun ömürlü bir pil elde edeceksiniz. Aynı anda dört adede kadar denetleyiciyi şarj edecek TalkWorks tarafından Nintendo Switch için bir Joy-Con Şarj Yuvası da bulacaksınız. Şu anda 3,88 ABD doları tasarrufla 12,64 ABD dolarına gidiyor ve ayrıca iPhone 12 ve iPhone 12 Pro’nuz için 5 ABD dolarından başlayan yeni bir ESR Air Armor kılıfı alabilirsiniz, bu da normal 14 ABD doları fiyat etiketinden 9 ABD doları daha az anlamına gelir.