OnePlus 11, yeni Snapdragon 8 Gen 2 ile ilk piyasaya sürülenlerden biri olarak alay edildi


Ne bilmek istiyorsun

  • OnePlus 11, yeni Snapdragon 8 Gen 2 SoC’ye sahip telefon hakkında bir teaser aldı.
  • Qualcomm’un yeni mobil platformu, teknik özelliklerini, Wi-Fi 7 bağlantısını ve 200MP fotoğraf çekme özelliğini ortaya koyarak sadece bir gün önce ortaya çıktı.
  • Diğer söylentiler, OnePlus’ın bir sonraki amiral gemisi telefonunu piyasaya sürmek için 2022’nin sonunu hedefleyebileceğini söyledi.

OnePlus, bir sonraki amiral gemisi akıllı telefonunu üretmek için hiç vakit kaybetmiyor ve en yeni SoC’ye sahip olacak gibi görünüyor.

Çinli OEM tarafından yapılan bir Weibo gönderisine göre, OnePlus 11, Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ile piyasaya sürülecek. Gönderi, OnePlus 11 cihazının “ikinci nesil Snapdragon 8 mobil platformunu taşıyan ilk cihaz” olacağını belirtiyor.

Snapdragon 8 Gen 2 SoC'ye sahip yeni 11 amiral gemisi telefonu hakkında bir OnePlus teaser.

(İmaj kredisi: OnePlus)

Bunun gibi bir teaser, Qualcomm’un Hawaii’deki Zirve 2022’ye başlamasından ve en son mobil platformuyla ilgili tüm ayrıntıları ortaya koymasından sadece bir gün sonra geldi. Yeni Snapdragon 8 Gen 2, gelişmiş bir yapay zeka motoru içerir ve Wi-Fi 6 ile elde edilebilen hızları temelde ikiye katlayan Wi-Fi 7 bağlantısına sahip ilk çiptir.