OnePlus 10T’nin 16 GB RAM’i bellekte kaç uygulama yüklü tutabilir?


OnePlus 10T’nin 16 GB RAM’i bellekte kaç uygulama yüklü tutabilir?

En iyi cevap: OnePlus 10T’deki geniş 16GB RAM’in, OnePlus’ın Temmuz ayı sonlarında telefon için yaptığı teaser duyurusuna göre, başlangıçta bellekte yüklü 35 adede kadar uygulamayı tutabileceği söylendi. Bununla birlikte, tanıtımdan sonra yayınlanan ek bilgilere göre, gerçek sayı yaklaşık 30 uygulamaya yakın olabilir.

OnePlus 10T nedir ve 16GB RAM, telefonunuz için ne anlama geliyor?

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

OnePlus 10T ana ekranı

(İmaj kredisi: Nicholas Sutrich / Android Central)

OnePlus 10T 5G, 3 Ağustos 2022’de duyuruldu ve ardından resmi sevkiyat ve satışlar 25 Ağustos 2022’de başlayacak şekilde ön siparişe açıldı. Bu, bazı öne çıkan özelliklere sahip OnePlus’ın en yeni premium telefonu: inç, 120 Hz sıvı AMOLED ekran, Android 12 tabanlı OxygenOS, süper hızlı Snapdragon 8+ Gen 1 işlemci, 10 dakikalık şarjın ardından tam gün pil gücü, OnePlus Cryo-velocity Buhar Soğutma Sistemi ve 50 MP üçlü kamera sistem.

Ancak en çok konuşulan özelliklerden biri, 128 GB veya 256 GB dahili depolama ile birlikte 16 GB LPDDR5 RAM (8 GB RAM seçeneği de mevcuttur) alma seçeneğidir. Ama bu ne anlama geliyor?