OnePlus 10T, yüzde 20’lik bir indirimden sonra sadece 520 $ karşılığında satışa sunuluyor


Yeni OnePlus 10T’nizi alın ve 128GB ve 8GB RAM sürümünde yüzde 20’ye kadar tasarruf sağlayın


OnePlus 5’in Haziran 2017’de piyasaya sürülmesinden bu yana düzenli bir OnePlus kullanıcısıyım ve dürüstçe kullandığım hemen hemen her yinelemeyi sevdiğimi söyleyebilirim. Çinli şirket, 120Hz yenileme hızlarına sahip 6.7 inç FHD + Akışkan Ekran ve piyasadaki en son özelliklerle birlikte gelen geçen yılki OnePlus 10T de dahil olmak üzere inanılmaz cihazlar sunuyor. En iyi yanı, Amazon’un en son teklifleri sayesinde sizinkini sadece 520 dolara alabilmenizdir.


Yeni bir OnePlus 10T’de büyük tasarruflar elde edebileceğiniz için yeni bir akıllı telefona yükseltmek için mükemmel anı bekleyen her OnePlus hayranı için harika haberlerimiz var. Bu cihaz genellikle 650 dolara satılıyor, ancak şimdi sizinkini sadece 520 dolara alabilirsiniz, yani cüzdanınızda 130 dolar daha olacak. Ek olarak, bu model 8GB RAM, 128GB depolama alanı, 125W SuperVOOC şarj, 50MP birincil atıcıya sahip üçlü kamera ve diğer harika özelliklerle tamamen kilidi açılmış olarak geliyor.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU

Bununla birlikte, etrafta yatan eski bir cihazınız varsa, bu anlaşmayı daha da tatlı hale getirebilirsiniz, çünkü Amazon, eski telefonunuzda işlem yaparken yeni cihazınızda 401 $ ‘a kadar tıraş olmanıza yardımcı oluyor. Anında tasarruf görmezsiniz, ancak Amazon.com Hediye Kartı kredisi alırsınız.

OnePlus 10T

OnePlus 10T 5G

OnePlus 10T, OnePlus’ın en son uygun fiyatlı amiral gemisidir. Snapdragon 8 + Gen 1, 4800W hızlı şarjlı 150 mAh pil, 16GB’a kadar bellek ve çok daha fazlası ile birlikte geliyor.

Feragatname

Burada Pocketnow’da, karşılaştığımız en iyi teknoloji fırsatlarını size sunmaktan mutluluk duyuyoruz, böylece en sevdiğiniz ürünlerde ve satın alımlarınızda onları aramak için zaman harcamadan mümkün olduğunca fazla para biriktirebilirsiniz. Bununla birlikte, yayınladığımız anlaşmalar makalelerimizi yayınladığımız sırada geçerlidir ve onlarla karşılaştığınızda artık mevcut olmayabilir veya ürünler stokta bulunmayabilir. Cüzdanınız lehine sizinle çalışmaya kararlı olduğumuz için lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Ve başka harika seçenekler arıyorsanız, Google Pixel 7 Pro’ya da göz atmanızı tavsiye edebilirim, çünkü bu şaşırtıcı cihaz yüzde 17 tasarruf ile geliyor. Başka bir deyişle, sizinkini normal bir 899 $ fiyat etiketinden sadece 749 $ ‘a alabilirsiniz. Bu model, 128GB depolama alanı, Google’ın tescilli Tensor çipi, 6.7 inçlik bir ekran ve bir Android akıllı telefondaki en iyi kameralardan biri ile birlikte geliyor. Ayrıca, yüzde 31’lik bir indirim aldıktan sonra şu anda 137 dolara satılan bir çift yeni Samsung Galaxy Buds Pro’yu almak için ekstra parayı da kullanabilirsiniz.