OnePlus 10T lansman etkinliğini buradan canlı izleyin


Tarihi, başlangıç ​​saati ve YouTube canlı yayın bağlantısı da dahil olmak üzere OnePlus 10T lansman etkinliğinin ayrıntılarını burada yakalayın!


Geçen yıl OnePlus 9T’yi atladıktan sonra, şirket bugün 10T’yi piyasaya sürmeye hazır olduğundan, OnePlus yoluna devam ediyor. OnePlus, ürünü son birkaç haftadır heyecanlandırıyor ve nihayet lansman günü geldi. Canlı lansman etkinliğine katılmak ister misiniz? Doğru yere geldiniz. OnePlus 10T lansman etkinliğinin ne zaman başlayacağını, nasıl izleneceğini ve ne bekleyeceğinizi öğrenmek için takip edin.


OnePlus 10T lansman etkinliği: Tarih ve Saat

OnePlus’ Hızın Ötesine Gelişin OnePlus 10T ve OxygenOS 13’ü resmi olarak tanıtacağı lansman etkinliğinin Çarşamba günü gerçekleşmesi planlanıyor. 3 Ağustos 2022. Bir süredir ilk kez, OnePlus New York’ta yüz yüze bir lansman etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Neyse ki şirket, etkinliği YouTube’da da canlı yayınlıyor (canlı yayın bağlantısını aşağıda bulabilirsiniz). İşte bazı bölgeler için başlama zamanlamaları:

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU
  • ABD (Batı Sahili): 07:00 PT
  • ABD (Doğu Sahili): 10:00 AM ET
  • Birleşik Krallık: 15:00 GMT
  • Berlin: 16:00 CEST
  • Hindistan: 19:30 IST
  • Japonya: 23:00 JST
  • Sidney: 01:00 AEDT (4 Ağustos 2022)

Etkinliğin başlangıç ​​saatini yerel saat diliminize dönüştürmekte sorun yaşıyorsanız, bölgenizde OnePlus 10T lansman etkinliğinin ne zaman başladığını öğrenmek için TimeandDate’e gidin.

OnePlus 10T lansman etkinliği: Canlı yayın

OnePlus, lansman etkinliğini YouTube’da canlı yayınlayacak. Genel olarak YouTube, canlı akışı hizmetin sunulduğu akıllı telefonlar, tabletler, konsollar, akıllı TV’ler ve daha fazlası gibi her platformda izlenebildiği için en verimli yollardan biridir. Yukarıda gömülü lansman etkinliğinin canlı akışını veya OnePlus’ın YouTube kanalı aracılığıyla izleyebilirsiniz.

Ne bekleyebileceğinizi?

OnePlus 10T Lansman Etkinliği Fragmanı

Kaynak: OnePlus

Diğer lansman etkinliklerinin aksine, OnePlus bize tam olarak neyi bugün başlatmasını bekleyebileceğimizi söyledi – OnePlus 10T ve Android 13 tabanlı OxygenOS 13 – bazı son dakika sürprizleri olsa da. Şirket, yonga seti, tasarımı, kamera yapılandırması ve şarj teknolojisi de dahil olmak üzere OnePlus 10T hakkında oldukça fazla bilgi ortaya çıkardı. Teknik özellikleri, özellikleri ve daha fazlası dahil olmak üzere OnePlus 10T hakkında bildiğimiz her şeyi burada keşfedin.

OnePlus, bugün etkinlikte OxygenOS 13’ü de tanıtacak. OnePlus, OxygenOS 13’ün sunacağını söylüyor Ferahlatıcı bir tasarımla pürüzsüz bir deneyim ve geliştirilmiş güvenlik. Şirket, oyun performansını, bağlantı ve özelleştirme özelliklerini iyileştirmek için çalıştığını söylüyor. OnePlus, etkinlikte yaklaşmakta olan Android 13 tabanlı işletim sisteminin ilk görünümünü ve diğer tüm ayrıntılarını açıklayacak.

OnePlus 10T lansman etkinliğini izleyemiyorsanız, etkinliği canlı olarak anlatacağımız Pocketnow web sitesini kontrol ettiğinizden emin olun. Bizi Instagram’da, Facebook’ta takip edin ve twitter OnePlus’ın duyurduğu her şeyden haberdar olmak için.