Önceki nesil iPad Air’de 149 ABD doları tasarruf edin


Apple’ın 2020 iPad Air’inde mevcut olan ve Amazon.com’da hala tonlarca sevgi ve çılgın indirim alan en son fırsatlara göz atın


Şu anda Apple’ın iPad Air’inin yalnızca Wi-Fi özellikli 2020 modelini yalnızca 600$’a satın alabileceğiniz harika Apple fırsatları almaya devam ediyoruz. Bu, Amazon.com’da mevcut olan en son birleşik tasarruflar sayesindedir. Önce yüzde 13’lük bir tasarruf elde edebileceksiniz, bu da ürünün açılış sayfasında anında 99$’lık bir indirim anlamına gelir, ancak bu tasarruflar ödeme sırasında yansıtılan ekstra 50$’lık tasarrufla birlikte 149$’a kadar çıkacaktır. Bu size 256 GB depolama alanı ve yalnızca Wi-Fi desteği ile yeni bir 2020 iPad Air kazandıracak.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ayrıca, 2020 iPad Air’in yalnızca 64 GB Wi-Fi özellikli modellerinde tasarruf elde edebilirsiniz, çünkü anında 99 ABD Doları tutarında tasarruf elde ettikten sonra şu anda 470 ABD Doları’na satılmaktadır, bu da yüzde 17’lik tasarruf anlamına gelir ve kasada görünecek ekstra 30 ABD Doları indirim . Ancak bu fırsattan ancak Silver modeli tercih ederseniz yararlanabileceksiniz.

Apple’ın 2020 iPad Air’inde True Tone ve P3 geniş renkli 10,9 inç Liquid Retina ekran, Apple’ın Neural Engine özellikli A14 Bionic Çipi, güvenli kimlik doğrulama için güç düğmesine gömülü Touch ID ve 10 saate kadar pil ömrü olan Apple Pay bulunur , stereo ses, Wi-Fi-6 desteği ve daha fazlası.

iPad Air 2020 model ürün kutu görseli

Apple iPad Air (2020)

Apple’ın 2020 iPad Air modeli, bugün hala mevcut olan en iyi ve en güçlü tabletlerden biridir. İkinci nesil Apple Pencil, Magic Keyboard desteğiyle birlikte gelir ve ayrıca tonlarca harika özellik içerir.

Daha fazla güç istiyorsanız, Apple’ın M1 destekli iPad Air’inin en son yalnızca Wi-Fi özellikli modelini de düşünebilirsiniz; Ayrıca, 64 GB depolama alanına sahip LTE varyantında şu anda 59 $ indirim alan daha küçük iPad Mini’yi de düşünebilirsiniz. Bu, 590 $ karşılığında yeni bir iPad Mini modeli alabileceğiniz anlamına gelir.