Oculus Quest Pro kutusundan çıkarma, bize yeni kulaklığa ilk gerçek bakışı veriyor


Ne bilmek istiyorsun

  • Sosyal medyada yer alan hikayeye göre Meta’nın bir sonraki VR kulaklığı bir otel odasına bırakıldı, ancak daha sonra gerçek sahibine iade edildi.
  • İnternette yayınlanan kısa kutu açılışı, VR ışık engelleyici olmadan gönderildiği anlaşılan yeni küçük kulaklığı gösterdi.
  • Meta Quest Pro’nun yeni denetleyicileri daha küçüktür ve geleneksel izleme halkası yerine kameralara sahiptir.

Meta’nın bir sonraki VR kulaklığı, birinin bulması için bir otel odasına bırakıldı ve internetin görmesi için tüm ihtişamıyla kutusundan çıkarıldı. Facebook Gaming sayfasında Zectariuz Gaming yazan Ramiro Cardenas (yeni sekmede açılır)nasıl bir hikaye ile birlikte bir kutudan çıkarma yayınladı kulaklığı buldu (yeni sekmede açılır) ama o zamandan beri gerçek sahibine iade etti. Neyse ki, geri vermeden önce kutunun içindekilere bir göz attı.

Meta Görev Profesyoneli (yeni sekmede açılır) Meta’nın bir sonraki AR/VR kulaklığıdır ve Oculus Quest 2’nin doğrudan devamı niteliğinde değildir. (yeni sekmede açılır). Bunun yerine, daha kaliteli bir kulaklık arayan tüketiciler ve ayrıca gerçek dünyada gördüklerinizin üzerine dijital görüntüler yerleştirebilen, daha iyi karma gerçeklik olarak bilinen AR geçişini öncelikli olarak isteyen işletmeler ve diğer kişiler için tasarlanmış gibi görünüyor. . Gelecek ay Meta’nın Connect konferansında tamamen açıklanması bekleniyor. (yeni sekmede açılır).