Oculus Quest 2023 için en iyi durumlar


Oculus Quest’inizi seyahat ederken ve hatta evde düzgün bir şekilde korumak için en iyi Oculus Quest kasalarından birine ihtiyacınız olacak. En önemlisi, Quest lenslerinin her zaman güneş ışığından korunması gerekir, aksi halde iç ekrana kalıcı hasar verme riski vardır (bir karıncayı yakan bir büyüteç düşünün). Bunun ötesinde, dikkatli olmazsanız kulaklığın içine kolayca bir şey düşebilir ve lensi çizebilir – ve Quest’te aynı yerde saklanmadıkça takip etmesi zor olan birçok küçük aksesuar vardır. İster Quest ve kontrol cihazlarınız için kompakt bir seyahat çantası, ister tüm VR çevre birimleriniz için alanı olan daha büyük bir saklama çantası isteyin, aşağıdaki listemiz işinizi görecektir.

Oculus Quest için en iyi vakalar

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Quest’inizi hareket halindeyken alın

Oculus Quest son derece taşınabilirdir, ancak onu veya Touch kumandalarınızı bir sırt çantasına veya valize koymanız yeterlidir ve bir noktada merceğin çizilmesi veya parçanın kırılması muhtemeldir. En iyi Oculus Quest kılıfları, hareket halindeyken tüm bileşenleri güvende tutar ve tüm favori Oculus Quest aksesuarlarınızı evde yapıştırmanız için size tek bir yer sağlar. Hangisini seçeceğiniz, ne kadar harcamak istediğinize, kulaklık ve denetleyicilerin yanı sıra içine ne sıkıştırmak istediğinize ve bu kasayı ne kadar zorlaştırmayı planladığınıza bağlı olacaktır.