Oculus Quest 2 ve Oculus Link 2023 için önceden oluşturulmuş en iyi bilgisayarlar


Oculus Quest 2, şu anda satın alabileceğiniz en iyi VR başlığıdır. Cihazda yerel olarak çok sayıda VR oyunu oynayabilirken, Oculus Link kablosu aracılığıyla bir PC’ye bağlayarak yüzlerce AAA oyununun kilidini açma seçeneği de vardır. En iyi yanı, Quest 2’nizin tüm potansiyelini ortaya çıkarmanıza izin verecek önceden oluşturulmuş oyun makinelerini kolayca bulabilmenizdir. O nedenle, daha fazla uzatmadan, Oculus Quest 2 için en iyi önceden oluşturulmuş bilgisayarları burada bulabilirsiniz.

Oculus Quest deneyiminize önceden oluşturulmuş harika bir bilgisayarla güç katın

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

CyberPowerPC Oyuncu Ustası

(İmaj kredisi: CyberPowerPC)

CyberpowerPC Gamer Master GM61100

Gerçekten olağanüstü bir oyun makinesi

Satın alma nedenleri

+

NVIDIA’nın RTX 3060 Ti’sini içerir

+

Eşsiz değer

+

Ryzen 7 5000 harika bir seçim

+

Standart olarak 16 GB RAM

+

1 TB SSD kutudan çıkar çıkmaz kurulur

Önceden oluşturulmuş bir bilgisayar satın almak, bir makineyi kendi başınıza seçip monte etme zorluğunu ortadan kaldırır ve Gamer Master GM61100 gibi birkaç örnekte paradan bile tasarruf edersiniz. Gamer Master GM61100, üst düzey bir oyun bilgisayarında aradığınız her şeyi benzersiz bir fiyata sunan makine ile gerçek olamayacak kadar iyi anlaşmalardan biridir.