Oculus Quest 2 için VR Air Bridge beklenenden daha erken gelebilir


Ne bilmek istiyorsun

  • D-Link VR Hava Köprüsü kılavuzu çevrimiçi olarak sızdırıldı ve yakında yayınlanacağı öne sürüldü.
  • VR Air Bridge, kablosuz PC VR oyunu için bir Meta Quest 2’yi bir oyun PC’sine kablosuz olarak bağlamanın bir yoludur.
  • Bu özel kablosuz USB adaptörü, büyük olasılıkla bir yönlendiriciden daha iyi bir kablosuz PC VR deneyimi sağlayacaktır.

Quest 2 için söylentilere göre D-Link VR Hava Köprüsü, pakete dahil olanların ayrıntılarını ve nasıl bağlanacağına dair talimatları gösteren bir kılavuz çevrimiçi olarak sızdırıldığından piyasaya sürülmeye yaklaşıyor gibi görünüyor. Bu USB adaptörü, Amazon’da yaklaşık 65 ABD Doları karşılığında satılan mevcut D-Link AX1800 Wi-Fi 6 USB Adaptörünü temel alıyor gibi görünüyor.

VR Yükle (yeni sekmede açılır) kılavuzun Manuals+’a yüklendiğini fark ettim (yeni sekmede açılır)bağdaştırıcı hakkında birkaç yeni bilgi parçasını ortaya çıkaran. En önemlisi, kılavuz, “Quest kulaklıkları” ile çalıştığını belirtiyor ve bunun Oculus Quest 2’den daha fazlasıyla çalışacağını öne sürüyor. (yeni sekmede açılır). Tasarım daha önce sızdırılmıştı (yeni sekmede açılır) birkaç hafta önce ve bu sızıntı tamamen doğru görünüyor. Yukarıdaki görüntü, mevcut bağdaştırıcıyı temel alarak oluşturduğumuz bir makettir.